Kam za zábavou? Na psí výstavu, Křivořezání, burzu nebo do kina

O víkendu v Kladně o velkou kulturní akci nezavadíte, ale fanouškům psů zaplesá srdce. Dále doporučujeme výlet na Křivoklát, pro knihomoly návštěvu Slaného a pro milovníky filmů výběr kina Hutník. 

Milovníci psů si dají dostaveníčko v Kladenské sportovní hale na Sletišti, kde se v sobotu uskuteční Krajská výstava psů všech plemen. Začátek výstavy je plánován na 9.30 hod. a každý návštěvník si zde určitě najde svého oblíbence - k vidění bude více než 90 psích plemen od těch úplně malých až po obříky, dosahující váhy bezmála sta kilogramů. Všichni, kdo mají rádi psy a chtějí v jejich blízkosti strávit příjemný den, jsou srdečně zváni. Vstup je zdarma. 

V sobotu vrcholí Křivořezání na hradě Křivoklát. Letošním tématem je Křivoklátský betlém. Tvůrci na Dolním nádvoří řezají již od pondělí a zítra odpoledne akce skončí. K tomu předvedou své umění rytíři či sokolníci. V osm hodin  večer návštěvníkům zahraje kapela Hradišťan. 

Ve Slaném se v sobotu koná tradiční prodej vyřazených knih. Na burze můžete získat knihy, které už nikde neseženete, za korunové ceny. Pořádá Knihovna V. Štěcha od 9 do 12 hodin. 

Kladenské kino Hutník promítá v sobotu film Spider-Man: Daleko od domova (15.45), Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (18.15) a Annabelle 3 (20.45). Na neděli vybíráme z programu snímky Aladin (15.00) či Podfukářky (20.10).

-red-

Foto: Hrad Křivoklát

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí