Kam za zábavou? Víkend nabízí masopust, volejbal nebo Čtvrtníčka

Nadcházející víkend je co do zábavy pro děti pestrý, pro dospělé zajímavý.

Divadlo Lampion pořádá zítra pro celé rodiny masopustní veselí v tradičním staročeském duchu. Samozřejmostí je alegorický průvod masek, spousta masných i nemasných dobrot. Masopust připomene zvyky našich českých předků včetně masopustního tance. Program začíná v deset dopoledne a skončí v odpoledních hodinách. V neděli Lampion uvede pro děti Broučky (15.00). 

V neděli lze s dětmi za zajímavou zábavou jít i do kina Sokol. Ve tři hodiny odpoledne v jeho útrobách začne Malování od srdce, poté v půl šesté se na plátně rozehraje příběh dvojice Pat a Mat a od půl osmé večer severský film Složka 64. 

Kino Hutník nabízí v sobotu například Ženy v běhu (10.30), Lego příběh 2 (12.30 a 14.45) nebo Bohemian Rhapsody (21.30). V neděli promítají nejpopulárnější komedii současnosti Ženy v běhu hned dvakrát (16.00 a 21.00). 

Toužíte jít na ples a v kulturním domě mají vyprodáno, nebo ples na programu není váš šálek čaje? Pak zkuste v sobotu Rybářský ples v Kladenském divadélku (20.00). 

Dobrou muziku uslyšíte nově na kladenském zimním stadionu. V tamní restauraci Zimák pořádají zítra premiérově kulturní akci. Od osmi hodin večer v Zimáku zahraje a zazpívá Petr Čtvrtníček s kapelou Buzerant. 

Pokud chcete v sobotu vidět dobrý sport, nezbývá, než v Kladně jít do sportovní haly na volejbalovou extraligu. Od šesti hodin večer v ní hrají domácí Kladenští orli s Duklou Liberec. 

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí