Týden vědmy Johany. Býci, v práci i v soukromí se vám bude dařit!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

Prach z komety
Země prochází hned dvakrát do roka proudem ledoprachových meteoroidů, které za sebou zanechala při svém průletu kolem Slunce asi nejslavnější vlasatice – Halleyova kometa. První meteory budou viditelné v druhé polovině nocí z 5. na 6. a z 6. na 7. května nízko nad obzorem. Podruhé se okénko na pozorování objeví v říjnu, kdy vrcholí roj Orionid. Budete-li je chtít pozorovat, musíte zajít v noci na temné místo bez městského světelného smogu. Průlet „prachu z komety“ bude pozorovatelný asi v počtu deseti těles za hodinu, jev si tedy vyžádá maximální pozornost. Jak se říká, „budou padat hvězdy“, a vy si můžete něco přát. Mimochodem, Halleyova kometa se ke Slunci vrátí až v roce 2062.

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Vyřiďte si finanční záležitosti pokud možno do čtvrtka. Příští týden je vhodný pro různá organizační setkání a dlouhodobé plánování. Výhodná koupě se nemusí opakovat. Příští týden nebude zmítán vírem vášní, ale příležitosti k menším romantickým radostem se objeví. Fyzická forma by měla být celkem slušná, dalo by se to využít ve sportu. Vhodným místem k čerpání energie pro Berany bude největší stojící menhir v Čechách v Klobukách nedaleko Slaného. Vyhledejte toto místo a o víkendu zde načerpejte sílu a energii.
Čísla do loterie: 1, 12, 16, 36, 37, 45

Býk 21. 4. – 20. 5.
V práci i v soukromém životě se vám bude dařit. Nečekejte však, že vše půjde samo od sebe, budete se muset i vy snažit něco změnit a přiložit ruku k dílu. Bude potřeba, abyste se podívali upřímně sami sobě do tváře a přehodnotili některé své činy a postoje. Počítejte s tím, že taková rekapitulace není jednoduchá. Ale je potřebná, abyste se pohnuli dál. V tomto období také pochopíte, že nemusíte vše nést jen na svých bedrech. Dovolte ostatním, aby vám občas pomohli. Dávejte si pozor na zdraví a nepřeceňujte své síly. Od středy do pátku se bude dařit Býkům pracujícím v oborech zabývajících se zkoumáním – např. historikům, památkářům, archivářům nebo etnologům. Pozor na jícen a hrtan.
Čísla do loterie: 6, 10, 13, 18, 33, 42

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Příští týden bude pro vás trochu komplikovanější, budete muset čelit nepříjemným situacím, které se budou týkat vztahů – a to jak rodinných, tak pracovních. Chcete-li ustát tento tlak, nezbývá než si začít více věřit a mít na paměti, že trpělivost růže přináší. Pozitivní přístup se vám vyplatí a o víkendu už bude vše na dobré cestě. Vaše finanční situace se bude zlepšovat, a to zásluhou vaší rozvahy. Nezadaní mají šanci, že se v jejich životě objeví někdo, kdo může obrátit jejich zaběhlý rytmus naruby. Zkuste se tedy trochu odvázat. Blížence velmi často trápí průdušky, často trpí kašlem, mívají choulostivé plíce. Dodejte tělu nejen vitamíny, ale také pravidelný pobyt v přírodě.
Čísla do loterie: 2, 8, 28, 34, 38, 44

Rak 22. 6. – 22. 7.
Je pravděpodobné, že příští týden vytáhnete ze skříně kostlivce a nebude to nic příjemného pro vás a osobu vám blízkou. Je však potřeba zbavit se minulosti, abyste v životě mohl/a jít dále. Udělejte za vším tlustou čáru a s nadějí vyhlížejte zítřky. Kolem víkendu se konečně rozhoupete a ve vašem novém románku uděláte další krok ke společné budoucnosti. Hvězdy vás nenechají ve štychu. Raci milují květiny, zvířata, uklidňuje je aranžování, malování, grafika, keramika a fotografování. Duši Raků zalahodí návštěva Zelené hory, zde se mohou příjemně naladit do dalších dnů.
Čísla do loterie: 5, 8, 13, 24, 26, 41

Lev 23. 7. – 23. 8.
Po jistých problémech, které vás nedávno provázely, je potřeba, abyste se zaměřili hlavně sami na sebe. Pokud se i nadále budou vyskytovat drobné potíže, nenechte se jimi ani znechutit, ani zdeptat. Komunikujte se svým okolím, jinak přijdete o důležité informace. Ledacos tím zároveň vyřešíte a budete se pak v závěru tohoto období moci těšit i na nějaké zvláštní dobrodružství. Zda bude milostné či jiné, záleží na okolnostech každého jednotlivce. Je však potřeba věnovat rodině více času. Vaše děti by to rozhodně ocenily, neboť jim občas chybí vaše osoba zejména při těžších situacích například ve škole nebo v zájmovém kroužku. Dávejte si pozor na svůj krevní tlak.
Čísla do loterie: 3, 6, 9, 18, 27, 36

Panna 24. 8. – 23. 9.
Pravděpodobně za sebou máte náročné období, a tak nebude divu, že zatoužíte po změnách. Ty nyní přijdou, ale jen pokud dokážete změnit své myšlení a přístup. Více lehkosti a ochoty ke spolupráci vám rozhodně neuškodí. Čím dříve uděláte potřebné kroky, tím lépe. Pak můžete zcela oprávněně sklidit úspěch a uznání okolí. Začátek víkendu se bude nést ve znamení dobré nálady a štěstí. Týkat se to bude zaměstnání i rodiny. Užívejte si tedy pohody plnými doušky a nezapomínejte na „dobíjení“ energie.
Čísla do loterie: 1, 5, 12, 16, 27, 40

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Od úterního odpoledne se před vámi otevře téma sourozenců, blízkých osob, vzdělávání a cest, které mohou být se vzděláním spojené. Máte na dosah štěstí, které se bude dotýkat jak partnera, tak dětí. Úspěch potomků je spojen s jejich uměleckými aktivitami, nebo půjde o studijní záležitosti. Každopádně bude důvod k radosti. Tato rodinná pohoda přinese inspiraci pro nové plány a dodá vám energii a touhu po změnách. Máte v záloze originalitu a osobní přitažlivost, tak na nic nečekejte. Váhy, když onemocní, tak potřebují hodně odpočinku. Citlivě reagují na tělesnou i psychickou nerovnováhu a špatně snášejí stres a disharmonii. Potřebují klid a povzbuzující slovo. S alkoholem musí nakládat opatrněji než jiná znamení. K nejcitlivějším místům patří ledviny, proto je opatrujte. Omezte také trochu konzumaci bílé mouky a cukru.
Čísla do loterie: 4, 11, 18, 23, 25, 43

Štír 24. 10. – 22. 11.
Ačkoli ze všeho nejvíc toužíte po splnění jednoho svého tajného přání, měl/a byste si uvědomit, že jeho realizace zkrátka není v lidských možnostech. Zbytečně se trápíte kvůli něčemu, s čím stejně nedokážete vůbec nic udělat. Svoje černé myšlenky bohužel přenesete i na ostatní členy rodiny, což vytvoří u vás doma dusnou atmosféru. Ve středu pozor na finanční ztrátu způsobenou nevhodnou investicí, která může vaši rodinu krátkodobě uvrhnout do hmotné tísně. O víkendu vás bude sluníčko lákat ke sportovním výkonům. Nepřeceňujte ale své síly, abyste se mohl/a druhý den hýbat. Nejcitlivějším místem zrozenců Štíra jsou pohlavní orgány. Ženy Štírky mohou trpět bolestivou menstruací, ale také vznikem cyst. Dávejte na sebe milé dámy větší pozor.
Čísla do loterie: 1, 19, 26, 32, 35, 46

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Od úterý do pátku vás čeká hodně povinností, také budete muset řešit nějaké personální záležitosti nebo vymýšlet nový přístup k problematickým zákazníkům. Musíte vydržet, příští týden bude lepší. Od čtvrtka můžete své našetřené peníze začít investovat do rekonstrukce či oprav domova. Konečně se vám podaří sehnat toho pravého řemeslníka. V sobotu neseďte večer doma a běžte s partnerem do společnosti. Dopřejte si občas luxusní večeři v restauraci. V jiném prostředí si dokážete lépe popovídat. Největší zdravotní problémy Střelců jsou spojeny s oblastí zad. Ačkoli pro většinu Střelců bývá odpočinek nudnou záležitostí, měli by s příchodem prvních známek bolesti zad zpomalit a začít relaxovat. Vycházky vám tedy udělají dobře.
Čísla do loterie: 4, 9, 16, 17, 24, 40

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Je čas se probudit a žít realitou. Mohl/a byste totiž jinak o hodně přijít. Myslete na to, že další úspěchy čekají za dveřmi, jen je potřeba pro to něco udělat. Samo nic nepřijde, musíte tomu pomoci i vy. Čím dříve se proberete, tím lépe pro vás. Věnujte čas lidem, kteří vás mají rádi a pomáhají vám. Nezapomeňte ani na projev vděčnosti. Upevníte si tak svoji pozici – teprve pak budete na skutečném výsluní. Nepřestávejte se snažit. Také odpusťte sobě i jiným – vždyť s sebou do nových začátků nepovlečete staré harampádí z minulosti. Ve čtvrtek se vám podaří parádní investice, která si zaslouží oslavu. S kým jiným byste měl/a vyrazit na drink než právě s partnerem. Užijte si trochu romantiky, udělá vám to dobře. Jaro je ideálním časem pro sport a péči o tělo, upravte i svůj jídelníček.
Čísla do loterie: 15, 16, 24, 27, 31, 43

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Může se stát, že se nebudete dobře cítit psychicky. Možná je to způsobené velkým pracovním vytížením či neshodou s někým z rodiny. V tomto případě by vám pomohlo psát si vaše každodenní pocity. Při zpětném pročítání možná uvidíte, že některé věci zbytečně zveličujete a trápíte se jimi. Berte život s nadhledem a brzy se vám uleví. Ve středa a čtvrtek bude zapotřebí dát do pořádku svůj vozový park. Překontrolujte veškerou elektrotechniku a doplňte zásoby lékárniček. Pomalu, ale jistě se blíží prázdniny a můžete si s rodinou začít plánovat dovolenou. Společné těšení vám zvedne náladu. O víkendu pozor na zlomeniny.
Čísla do loterie: 3, 7, 14, 17, 33, 38

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Vsaďte na pracovitost a vytrvalost - jen tak máte šanci v tomto období dosáhnout výsledků, po kterých toužíte. Nezapomeňte se též věnovat odčinění chyb, jichž jste se již dříve dopustil/a. Čekají to od vás zejména vaši blízcí či přátelé. Pomůže to i vám samotným, protože vašemu svědomí se také uleví. Můžete se potom znovu s klidnou hlavou ocitnout na začátku nové životní etapy. Budoucnost vám přinese mnoho dobrého a zajímavého, tak vytrvejte. Lidé ve znamení Ryb jsou nejslabší jako kojenci, i u dětí převládá slabší konstituce a zdá se, že mají pomalý metabolizmus. To je jeden z důvodů, proč se často budí, jsou špatně vyspalí a malátní. Potřebují načerpat sílu. Pro všechna vodní znamení je místem, kde naberou sílu, co největší vodní objem. Kde a v jaké formě ta voda bude, už záleží na osobním vkusu. Někomu vyhovují teplá moře se slunečným podnebím, jiný zvolí mohutné řeky Jižní Ameriky nebo na dálném východě. Někoho báječně uklidní a posílí bublavý potok někde v lese nebo jihočeský rybník. Ryby, Raci i Štíři pravidelný kontakt s volnou vodou zkrátka potřebují.
Čísla do loterie: 2, 8, 10, 12, 28, 46


Počasí Kladno

Předpověď počasí