Kladenští orli vs. Lvi Praha 1:3 (32:34, 23:25, 25:20, 21:25). Kladno končí stejně jako loni ve čtvrtfinále play off na pražských lvech. 

Z poválečných odchovanců kladenského SK slavil jako jediný mistrovský titul v dospělé kategorii. Po něm si stejné oslavy užil až Honza Suchopárek ve Slavii. Jaroslav Bendl totiž z Kladna přestoupil na vojnu do pražské Dukly a v sedmdesátých letech minulého století s ní vyhrál ligu! Ovšem i na krátkou kladenskou anabázi má tento „Doberák“ zajímavé vzpomínky.

Kanonýři Kladno vs. Ústí nad Labem 6:3 (0:1, 0:2, 6:0). Kladenští florbalisté odvrátili v semifiále play off druhý mečbol hostí a celou sérii hranou na tři vítězné zápasy tak protáhli do rozhodujícího duelu.

Naposled dokázal kladenský fotbal putovat mezi první a druhou ligou na konci šedesátých let minulého století. Od té doby se po sestupu do nejvyšší soutěže hned nikdy nevrátil. Mezi hráče, kteří slavnější dobu SK pamatují, patří Ladislav Svoboda.

Florbaloví Kanonýři zdolali v kladenské Hale BIOS soupeře z Ústí nad Labem 7:3 a snížili stav semifinálové série play off na 1:2.

V neděli ve dvě hodiny v noci si musíme opět přetočit čas o hodinu dopředu. Jakmile tedy odbide druhá, už odbide zároveň třetí. Zažijeme díky tomu dříve ranní světlo, ale zase se kvůli tomu vyspíme o hodinu méně. 

V devatenáctém kole ČFL prohráli hostouňští sokolové na hřišti Přeštic 1:2 (1:0). V tabulce skupiny A jsou na šestém místě.

Volejbalová extraliga má dnes na programu také třetí utkání čtvrtfinále play off. Lvi Praha v něm hostí Kladenské orly a stav série hrané na tři vítězství  je 1:1. Utkání vysílá přímým přenosem ČT Sport (20.05 hod.)

SK Kladno vs. Tratec Vilémov 11:1 (6:1). Kladno, třetí v tabulce divizní skupiny B, si výrazně vylepšilo skóre v bojích o postup do ČFL.

Kladenské kino Hutník má na programu dvě premiéry. Českou komedii a akční drama. 

V Kladenské sportovní hale je dnes večer (18.00 hod.) na programu čtvrtý zápas volejbalového čtvrtfinále play off. Kladenští orli v něm hostí pražské Lvy a odvracejí hrozbu vyřazení. Pojďme orlům opět fandit ve velkém stylu!

Prodejce automobilů Toyota Louwman Kladno se připojuje k zítřejší víkendové akci populární značky a zve všechny zájemce do svého showroomu v Unhošťské ulici 3287.

V Kladně po dva březnové dny diskutovaly desítky evropských inovátorů v oblasti energetiky prestižního mezinárodního projektu SPARCS.

Kladenští orli v extraligovém play off srovnali v pondělí výhrou nad pražskými Lvy stav čtvrtfinálové série na 1:1. Zítra večer je na hřišti soupeře čeká třetí utkání. Do semifinále postoupí tým s třemi výhrami. A fanoušci Kladna si užijí atmosféru vyřazovacích bojů ještě v neděli na domácí půdě.

Hledáte-li, kam si dnes večer jít zatančit, máme pro vás dvě nabídky. Jeden večer plný tance se koná v nedaleké Hřebči, druhý v kladenském kulturáku.

Na SK zažil postup do druhé ligy a generaci špičkových fotbalistů, ke kterým sám bezesporu patřil. Jméno Jaroslav Topka řadíme k historickým osobnostem klubu.

Kladno dnes (10.15 hod.) dopoledne hostí ve dvacátém kole divize skupiny B Tratec Vilémov. Favorit utkání je více než jasný, což kurzovou nabídkou potvrzují i sázkové kanceláře.

Městské divadlo Kladno (MDK) změnilo název i styl své další premiéry. V dubnu pozve diváky na komedii Stalinův western.

Pohřešovaná třináctiletá školačka z Klobuk byla dnes odpoledne nalezena v pořádku policejním psovodem. Krátce poté policie prátrání odvolala. 

Uletěli jsme hrobníkovi z lopaty. Viděl jsem první zápas v Praze a bylo to obdobné. Včera jsme měli čtvrtý set vyhrát a ne si zbytečně komplikovat život v pátém, byť vítězném, setu!

Výkon Kladna v Praze se mi nelíbil. Orli mi připadali dva sety chcíplí.

Kladenští orli vs. Lvi Praha 3:2 (16:25, 25:22, 25:22, 26:28, 15:12). Druhý zápas čtvrtfinále play off pro sebe urvalo Kladno a srovnalo stav série hrané na tři vítězství do poměru 1:1.

Lvi Praha vs. Kladenští orli 3:0 (25:19, 25:20, 26:24). Čtvrtfinálová série se v neděli přesune do Kladenské sportovní haly (18.00 hod.). Lvi v ní vedou 2:1 na zápasy a jsou jedno vítězství od postupu do semifinále. 

Vedení města se vyjádřilo k uzavření velkého parkoviště u Kauflandu.

Marek Liška patří ke generaci hráčů, kteří zažili první profesionální smlouvy a Kladnu v českém fotbalovém světě dělali dobré jméno. Ve své kariéře zažil SK ve druhé lize.

Patřil k partě, která před více než třiceti roky vrátila kladenskému fotbalu druhou ligu. V té době se to v základní jedenáctce SK hemžilo fotbalovými talenty. Mezi ně neodmyslitelně patřil také Petr Zýka. 

SC Marimex Kolín vs. Rytíři Kladno 5:2 (1:1, 1:0, 3:1). Kladenští hokejisté mají za sebou první ze dvou přátelských utkání s Kolínem před baráží o udržení extraligy. 

Kladenské zastupitelstvo dnes odhlasovalo nový termín místního referenda o zákazu hazardních her. 

Kladenští Kanonýři budou dnes večer čelit bleskovému zničení nadějí na další život v play off. Soupěř z Ústí nad Labem má totiž na svých holích postupový mečbol. Dnes i zítra se v kladenské Hale BIOS hraje od 18 hodin.

Kladenští zastupitelé na svém dnešním zasedání vzali na vědomí petici za obnovu frekvence a kvality přímého autobusového spojení Švermova.

Po včerejším přátelském zápase v Kolíně s Rytíři pozvali stejného soupeře k sobě. Utkání se uskuteční v úterý. Ještě předtím se na zimním stadionu koná poslední víkendové veřejné bruslení.

Zastupitelé města Kladna schválili rozpočet na letošní rok ve výši 2,55 miliardy korun. Neporoste jízdné MHD, město nezdražilo ani další služby a poplatek za komunální odpad letos nevybírá dokonce vůbec.

Učitelé ze základní školy ve Vašatově ulici uspořádali pro své žáky z druhého stupně. Den knihy. V rámci vyučovacích metod RWCT (Reading and Writing for Critical Thinking) si každý žák vybral jednu z osmi dílen věnovaných různým aspektům čtenářství.

Kladenští florbalisté se v play off druhé nejvyšší soutěže probojovali do semifinále. V něm na hřišti Ústí nad Labem prohráli o víkendu oba úvodní zápasy (2:3 a 2:11). 

Plavecký bazén v kladenském Aquaparku je zítra pro veřejnost uzavřený z důvodu konání plaveckých závodů. V rámci Sportovních areálů města Kladna (SAMK) to není jediná aktualita. 

Zastupitelé města Kladna schválili dotace do sociálních oblastí. Nejvíce peněz půjde na komplexní sociální péči a do azylového domu.

Od Apríla neprojedou řidiči skrze kruhový objezd v Kročehlavech na křižovatce ulic Unhošťská, Americká, Arménská. Do konce letošních prázdnin vznikne nový, širší, s pátým ramenem k budoucímu Globusu. Hned po něm je na řadě nový objezd blíže k zimáku.

Městští zastupitelé na svém březnovém zasedání schválili rozpočet Kladna pro letošní rok, který přesahuje 2,5 miliardy korun. V něm je tradičně pamatováno i na dotace do kladenského sportu. 

Na Kladensku si fotbaloví fanoušci užijí tři mistrovská utkání. Dvě v Kladně, jedno v Tuchlovicích.

Město pokračuje v organizování tanečních odpolední pro své seniory. Jedno z nich se dnes uskutečnilo v tradiční baště starších tanečníků u Zlatého selátka. 

Podkategorie