Kladenští orli vs. Ústí nad Labem 3:2 (24:26, 21:25, 25:18, 25:20, 15:9).

Je známý svou vášní pro sport. Tu kromě sportování ve svém volném čase přenáší také do díla v rámci Sportovních areálů města Kladna, které na pozici ředitele vede. K našemu rozhovoru jsme symbolicky zvolili atmosféru Zdi slávy kladenského sportu.

Komunální volby v Kladně opět vyhrála strana Volba pro Kladno (VPK). Celkový počet voličů nepřesáhl čtyřicet procent.

Patří mezi respektované trenéry volejbalu. Roky učí taje téhle krásné hry nejen děti na kladenském sportovmním gymnáziu, ale vede i dívčí volejbalovou reprezentaci. Bývalý asistent trenéra Milana Fortuníka u Kladenských orlů Petr Klár chce navíc ve své domovině, v Unhošti, změnit veřejný život k lepšímu.

SK Kladno vs. Kosmonosy1:0 (0:0). Kladno je v tabulce rozehraného osmého kola druhé.

U Zdi slávy kladenského sportu jsme potkali legendu kladenského juda Václava Nováka. V názvu svého klubu N62 má vepsán rok založení. Nyní na podzim oslaví v Hale BIOS šedesátiny.

Kometa Brno vs. Rytíři Kladno 1:3 (1:1, 0:1, 0:1). Kladenští hokejisté slaví ve třetím extraligovém kole první výhru v sezoně. V tabulce jsou rytíři na sedmém místě. 

Kavárnu U Kočičích tlapek, ve které hostům dělá společnost parta koček, provozuje šestý rok. Kristýna Lafková (29) objevila takzvanou díru na trhu a uspěla. V soukromém životě se stala nepsanou mluvčí němých tváří.

Před budovou radnice je nainstalována nová informační digitalní deska. Jde o dotykový panel propojený s webem města.

Provozuje frekventovanou autoškolu a v poslední době se zasadil o změnu na kladenském cvičišti za krematoriem. Miroslav Polidar si při realizaci svého nápadu chválí jednání s městem.

Blokař extraligových Kladenských orlů Lukáš Kyjanica se po operaci ramene dostává zpět do formy. Dnešní domácí zahajovací utkání sezony proti Ústí nad Labem (18.00 hod.) prosedí v roli fanouška. A tak jej potěšila alespoň vlastní fotografie na Zdi slávy kladenského sportu.

Po jednadvacáté se na start soutěže O putovní pohár Městské policie Kladno postavili žáci sedmých tříd kladenských základních škol. 

Je spoluzakladatelkou aerobiku na Kladně a výrazně ovlivnila tento sport i v rámci celého Česka. Sport klub Kladno Jitky Literové patří mezi legendy aerobiku a spoustu let se stará o pohyb malých dětí v Kladně.

Tradiční hokejový klub PZ Kladno vrátil tento týden na zimní stadion svou Školičku bruslení.

Město Kladno se zúčastnilo soutěže o nejlepší radniční listy a profily na sociálních sítích. Po vítězství za měsíčník Kladno, uspělo město i s oficiálním instagramovým profilem @czmestokladno. Patří mu nově cena za nejlepší profil v kategorii nad 10 tisíc obyvatel.

Fotbalové Kladno se konečně dočkalo důstojné moderní umělé trávy. Spravuje ji kladenský SK, klub s největším zastoupením mládeže v okrese. Spolu s mládežnickými družstvy ji při nepřízni počasí využijí dospělé týmy. O významu „umělky“ pro fotbal na Kladensku jsme si povídali se sportovním manažerem SK Petrem Brabcem.

Areál Sletiště včera obsadili kladenští senioři. Sportovní areály města Kladna (SAMK) pro ně uspořádaly sedmý ročník atletického víceboje.

Zeď slávy kladenského sportu by bez volejbalu nebyla kompletní. Dvojnásobní mistři republiky, dvojnásobní finalisté play off extraligy a vítězi národního poháru patří osmnáctý rok ke stálým hvězdám kladenského sportovního nebe. Do jeho historie se zapisuje také majitel klubu a trenér Kladenských orlů Milan Fortuník.

Třetí kolo hokejové extraligy má na programu také souboj Komety Brno s kladenskými Rytíři (18.00 hod.).

Sešli jsme se u Zdi slávy kladenského sportu. Nejvíce tabulí je na ní vyhrazeno nejslavnějšímu odvětví v Kladně, hokeji. Na většině z nich najdete bez dlouhého hledání tvář hokejové legendy Milana Nového.

Druhá etapa revitalizace pěší zóny v Kladně je téměř hotová. Svědčí o tom vysazení pěti nových stromů na začátku pěší zóny. Nyní zbývá prostor dodláždit.

Restaurace Sleťák zařadila na své polední menu exotickou rybu. Za redakci jasná volba.

Taneční nedělní kladenská zábava v restauraci U Zlatého selátka se 25. září z provozních důvodů nekoná.

Tradiční Kladenský maratón má za sebou 21. ročník. V cíli nejlepší zaznamenali v poměru s historií závodu rychlé časy.

Kultivace veřejných prostor v Kladně dává například vzniknout novým odpočinkovým zónám. U vlakového nádraží se již několik dnů můžete projít či posedět v novém parčíku.

V restauraci U Zlatého selátka se včera uskutečnil další z tanečních a poslechových dýchánků seniorů pořádaných městem Kladnem.

Kladenská atletika v rámci klubu A.C. TEPO Kladno opět prožívá úspěšné období. Na pozici šéfa na ni dohlíží trenér a městský radní Jiří Klesnil. Ani jeho neminuly nostalgické vzpomínky při pohledu na výstavní Zeď slávy kladenského sportu.

Bílí Tygři Liberec vs. Rytíři Kladno 4:3 po samostatných nájezdech (0:1, 1:2, 2:0). Kladno v druhém zápase za sebou po šedesáti minutách čisté hry remizovalo. 

Stála u zrodu ženského hokeje v Kladně, je nedílnou součástí dění v kladenském krasobruslení i hokejového klubu PZ. A nově také Zdi slávy kladenského sportu. Ladislava Eichenmannová na ní kromě jiného našla i své první bruslařské nože.

V současné době učitel, před lety ředitel na kladenském sportovním gymnáziu. Jiří Stejskal (70) má cyklistiku rád, ale nesmí prý moc šlapat...

Ve fotbalové pozvánce doporučujeme, kromě zápasů ČFL a divize, navštívit zajímavý duel v Krajském přeboru mezi Doksy a Kutnou Horou.

Kladenští orli včera skončili na turnaji v Benátkách nad Jizerou druzí a nyní mají před sebou pouze přátelské utkání doma s Příbramí.

Lékaře a kladenského radního Davida Homera (50) můžete potkat na mnoha městských sportovištích či v hledišti při sportovním klání některého z kladenských týmů. My jsme jej potkali po vítězném volejbalovém utkání orlů u Zdi slávy kladenského sportu.

Druhé extraligové kolo posílá hokejové Rytíře na sever republiky. V Liberci tamní Bílí Tygři hostí Kladno (16.00 hod.).

Kladenští orli vs. Kocouři Příbram 4:0 (25.15, 25:20, 25:23, 15:11). 

SK Kladno vs. SEKO Louny 1:0 (0:0). Kladenští se v neúplné divizní tabulce skupiny B usadili na druhé příčce za svým dnešním soupeřem. Horší než čtvrtí po tomto kole nebudou.

K Městské policii Kladno nastoupil na pozici ředitele ke konci loňského roku. Od té doby rozjel mohutnou náborovou kampaň a ve spolupráci s vedením města stav strážníků i jejich prestiž posílil. Spolupracoval také při instalaci nových bezpečnostních kamer.

Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň 3:1 (1:1). V neúplné tabulce ČFL jsou sokolové na desátém místě. 

Jedna páteční noc a zběsilá jízda plná drog a rapu. To je film režiséra Adama Sedláka Banger. Adam Mišík v něm prodává kokain, chce ale prorazit jako muzikant.

Letos v únoru oslavil 94. narozeniny. Je nejstarším kladenským sokolem, který se účastní sletů, zároveň hokejoví Rytíři v jeho osobě mají nejstaršího člena pořadatelské služby při svých domácích zápasech. Josefa Horu jsme před duelem Kladna s Pardubicemi potkali tradičně před dveřmi domácí kabiny...

Podkategorie