Rytíři poprvé v sezoně bez gólu

BK Mladá Boleslav vs. Rytíři Kladno 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

Rytíři v prvním dějství potvrdili, že v oslabení patří k nejlépe bránícím mužstvům extraligy. Ze čtyř přesilovek dokázali domácí proměnit jedinou. Ale i to jim na střelecky impotentní hosty stačilo. Vždyť rytíři trefili pořádně bránu Bruslařů až v patnácté minutě... Ostatně vše nejlépe vystihuje poměr střel 21:4!
Druhou třetinou prošel Jágrův tým se šesti střeleckými pokusy na brankové zařízení. Boleslavští se opět radovali jenom jednou a to ještě díky tomu, že kladenští zadáci nechali před Brízgalou zcela volného střelce.
Kladenské šance se také v poslední periodě rodily sporadicky. Zatímco Melkův pokus domácí zblokovali, z protiútoku prakticky rozhodl zápas přesnou střelou Kantner. Čtvrtá branka v závěrečných sekundách výhru Bruslařského klubu jen ozdobila.
Kladno se po dvou porážkách pokusí najet na vítěznou vlnu v pátek, kdy hostí Plzeň (18.00 hod.).

Branky a nahrávky: 9. P. Kousal (Pýcha, J. Stránský), 29. Fořt (J. Stránský, Kotala), 45. Kantner (P. Kousal, Stříteský), 60. J. Stránský.
BK Mladá Boleslav: Novotný (Stuchlík) – Pýcha, Pláněk (A), R. Jeřábek, Lintuniemi, Jánošík, Stříteský, Štich – Šťastný, Lantoši, Åberg – Kotala, Fořt, J. Stránský (C) – Kantner, O. Najman (A), P. Kousal – Lunter, Bičevskis, Eberle.
Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Dotchin (A), Slováček, Ticháček, Sotnieks, Kehar, Cibulskis, Veber – Procházka, Plekanec (C), Kubík – Babka, Klepiš, Brodecki – Beran, Zikmund (A), Filip – Melka, Indrák, Bláha.
Diváků: 3233.