Noční zápas zvládlo lépe Kladno

HBC Kladno vs. KOVO Praha 3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0).

Kladenští hokejbalisté potvrdili v zápase hraném dnes večer pod umělým osvětlením roli favorita jen z části. Na výhru si museli počkat do prodloužení, ale zato v něm předvedli fanouškům drtivý nápor. Střely na bránu v téhle fázi duelu vyzněly pro domácí v poměru 5:0... Ostatně více střel mezi tři tyče měli na svém kontě hráči v bílých dresech každou třetinu. Do sítě však dostali jen dva míčky, i ty ale stačily k tomu, že Pražané ztratili slibný náskok.
Příští víkend hraje Kladno opět doma, tentokrát bude hostit Most v přímém souboji o druhou příčku. Poté jedou do Ústí nad Labem a na hřiště obhájce titulu Kertu Praha.

Branky a nahrávky: 8. Špaček (Schnaubelt, Šíma), 20. Schnaubelt (Šíma, Špaček), 49. Barnošák (Šíma, Dědič) – 2. Hrdlička, 4. Bureš (Taufer, Kupf).
HBC Kladno: Jirotka (Křemenák) – Dědič, Drechsler, Kudela, Lacina, Soukup – Barnošák, Důras, Kohout, Patera, Procházka, Rychlý, Schnaubelt, Šíma, Slavík, Špaček.