Junioři Kanonýrů mají za sebou dva víkendové zápasy, které byly jako noc a den. Zítra (18.00 hod.) sehrají v domácí Hale BIOS s Plzní rozhodující utkání play off.

Stav 1. kola vyřazovacích bojů celostátní ligy je po výsledcích 1:9 a 9:6 z pohledu Kladna vyrovnaný. Asistent trenéra Kanonýrů Stanislav Minář dění po druhém utkání komentoval slovy: „Domácí zápas byl od nás trestuhodně bojácný, bez základu, propadali jsme se níž a níž. Plzeň byla jednoznačně lepší. Je třeba uznat, že jsme vybrali špatně sestavu, netrefili jsme hráče, což je naše chyba. Na zápas v Plzni jsme se už dobře připravili, hodně jsme toho změnili. A konečně věci, které jsme si předem řekli, byly vidět ve hře. Nezlomil nás první gól po technickém nedostatku, šli jsme za výhrou celý zápas. Zejména díky rozehrávce jsme zcela ovládli druhou třetinu. Ve třetí třetině Plzeň dala dva rychlé góly, čímž se trošku obrátilo sebevědomí, ale stále jsme apelovali na to hrát naši hru. Zároveň jsme chtěli hrát rychle dopředu, což se povedlo. Rozhodne se v úterý, věříme, že nás poženou diváci.“