Scházejí vám ve vyšších fotbalových soutěžích góly? Pak jděte třeba na zápas třetí třídy. Ve skupině A jich o víkendu padlo v jednom zápase hned osm a na řadu se ještě dostal penaltový rozstřel. Svinařov – Slovan 5:4 (pp.).

V prvním poločase šli domácí dvakrát do vedení, ve 4. a 24. minutě se trefil Charvát, ale hosté stihli ještě do závěru poločasu vyrovnat a strhnout vedení na svou stranu. Branky stříleli ve 12. min. Střela, v 27. Tyburec M. a ve 34. Rác z penalty.

Do druhého poločasu šli domácí v deseti, ale ani to jim nezabránilo v tom, aby strhli vedení opět na svoji stranu, když skórovali v 57. min Kasík a v 65. Kolařík. V závěru utkání došlo k dalšímu vyloučení, tentokrát na straně hostujícího celku, a v 83. min Rác z nařízené penalty vyrovnal. Těsně před koncem vstřelil branku Slovanista Kříž, ale rozhodčí ho pro ofsajd neuznal. A tak o vítězi utkání rozhodl penaltový rozstřel, který domácí vyhráli 4:3.

Sestava Slovanu: Macík, Hnízdil, Pavlosek, Pokorný, Stoklasa, Brádka, Střela, Kříž, Bělohlávek, Tyburec M., Rác.