V sobotu dopoledne sehráli na svém hřišti malí fotbalisté Slavoje Kladno, nováček soutěže mladších žáků okr. Kladno, poslední podzimní utkání svého premierového účinkování v soutěži. Jejich soupeřem byl také nováček Sokol Vraný.

Chlapci ze Slavoje si v tomto zápase, jako ostatně ve většině duelů podzimu, vedli zdatně a zaslouženě zvítězili 3:0 po poločase 2:0. Branky vstřelili Kratina, Janáček a Pastýřík. Hosté nehráli špatně, o lepší výsledek se připravili neproměněním několika pěkných šancí ve druhém poločase.
Slavojákům pod vedením trenerů Ježka a Matějky se podařil husarský kousek, když za celý podzim odešli pouze dvakrát o branku poraženi a obsadili druhé místo. Přitom ročníkově do mladších žáků patří pouze tři hráči základního kádru, ostatní jsou o rok mladší a mohli by hrát ještě za starší přípravku. Treneři slibují, že jaro bude ještě lepší, neboť fotbalisté již zvládli přechod z přípravky na větší hřiště a větší počet hráčů ve hře.