V 11. kolo okresního přeboru zvítězil SK Slovan Dubí nad SK Kamenné Žehrovice vysoko 5:0 (3:0).

Po získaném bodu na hřišti Kablovky chtěli domácí hráči potvrdit slušnou výsledkovou formu a získat důležité vítězství. Již v páté minutě střílel na hranici vápna Větrovec, žehrovický brankář vyrážel na rohový kop, z kterého domácí nic nevytěžili. Vzápětí mohli jít hosté do vedení, ale samostatný nájezd na Tutku žehrovický útočník neproměnil. Po této šanci byla laxní obrana Slovanu opět v nedbalkách, ale hosté druhou šanci znovu promarnili. To už bylo dost i na Tonyho, který konečně „vystřelil“ a poslal Dubí do vedení 1:0, to běžela 32. minuta. Ve 37. minutě kopali domácí roh, k odraženému míči se dostal Vimr a jako správný kapitán nekompromisně zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě se domácím povedla nejhezčí akce zápasu. Na pravé straně si do volného prostoru naběhl Strachota, toho našel dlouhým pasem R. Duda a následnou přihrávku Strachoty zakončoval kanonýr Nafta pohotovým lobem nad padajícího brankaře. Srdce nejednoho fanouška (hlavně Kabáta) zaplesalo. Do kabin se šlo domácím zvesela.

Ve 49. minutě střílel opět Tonda, ale tentokráte mimo tyče. Jelikož dubská obrana neměla tolik defenzivních úkolů, tak se odpočatý (i vyspalý) Vimr vydal na sólo „á la Messi“ a samostatnou akci zakončil brankou na 4:0. Hosté mohli snížit, když se pokoušel žehrovický útočník překvapit krásnými nůžkami Tutku, ten se ale nachytat nenechal. Poté se valil na hostující branku jeden útok za druhým, ve kterých byl aktivní zejména Nachtigal, ale bohužel byl v těchto šancích pouze za dřeváka. Nebyl za něj ale v 81. minutě, to se proměnil opět v kanonýra zabijáka, když zvyšoval na konečných 5:0. Dubští fanoušci si tak už nemuseli namáhat hlasivky skandováním „Dejte jim bůra“, už tam byl.

Sestava: Tutka - Strachota, Vimr, Duda J., Bán, Kníže, Větrovec, Bednář, Duda R., Tony, Nachtigal

Střídání: 70. minuta Bán - Slezák

Připraveni: Blecha, Ježek