U Deliše se bojovalo o pohár Gimeno -Travera

Již tradiční turnaj, který pořádá Filip Brabec na kurtech u Deliše, byl plný emocí, jak kladných, tak záporných, velkých výkonů i plných zklamání.

Deblový turnaj o pohár Gimeno -Travera už má mezi amatérskými hráči v Kladně svoje jméno. Letos se ho zúčastnilo šestnáct párů. Největší favorité Pilař/Jindráček suverénně vyhráli svou skupinu, poté v semifinále vyřadili nebezpečný pár Dvořák/ M. Brabec 2:0 na sety a ve finále si poradili s nejmladším párem Hrabík/ Baroch až ve třetím setu 11:9.

Soukromé zklamání prožil pořadatel turnaje Filip Brabec, který neprošel přes čtvrtfinále proti páru Hrabík/Baroch, i když se svým parťákem Karlem Beinhartem měli skvěle rozehraný zápas (5:3 a 30:0). Ale nezvládli koncovku a utkání vinou slabší psychiky prohráli 5:7.

Na turnaji startoval známý fotbalista SK Radovan Kroutil, který si vedl docela dobře, s parťákem vypadli ve čtvrtfinále, ale pro tento pár to byl velký úspěch. Zahrál si také jeden z nejlepších pokerových hráčů v naší zemi Ondřej Goetz, ale daleko rovněž nedošel.
Závěrečná párty se pak konala v restauraci Steak House. 

"Turnaj jsem začal pořádat hlavně proto, abychom si s přáteli mohli zahrát, pobavit se a zažít super den. Když jsem byl ještě mladý tenista, měl jsem vzor v hráči jménem Gimeno -Traver, a tak jsem po něm pojmenoval pohár. Chci pořádat nejméně padesát ročníků a už příští rok by měl být sponzorovaný nejmenovanou sázkovou kanceláří. Tímto bych chtěl pozvat i další lidi na příští ročník, který bude zase za rok na začátku července," ukončil akci Filip Brabec. 

 

Pořadí turnaje

 1. Pilař/Jindáček

2. Hrabík / Baroch

3. M. Dvořák / M.Brabec

4. Blumenstein / Kratochvíl

 - red -

Foto: Tereza Hájková 

gimeno1

Již tradiční účastník Stanislav Fišer, který letos poprvé postoupil ze základní skupiny 

gimeno 3

Fanoušci přímo na kurtech sledovali jak to všechno dopadne 

gimeno 4

Rozbitá raketa Filipa Brabce po prohraném čtvrtfinále 

gimeno 7

Ondřej Goetz - největší turnajové zklámaní letošního ročníku

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí