Kladno vzdorovalo Velvarům

V úvodním přípravném zápase sezony podlehl kladenský SK na hřišti Velvar 2:3 (0:2).

Třetiligový tým získával nad divizním Kladnem převahu velmi pomalu a pracně. V úvodním poločase se hosté blýskli větším množstvím vyložených šancí, leč góly stříleli domácí. Změna stran prostřídání sestav svědčilo více Kladnu. Zvláště mladíci Pospíšil, Fedorišin a Rottner zvedli rychlost kladenských protiútoků a nadělali velvarské obraně kopu starostí. Rottner navíc v závěru utkání dvakrát jen těsně minul bránu, čímž odmítl hattrick... K dalšímu zápasu jede SK v sobotu na hřiště Rokycan.
„V prvním poločase jsme po našich chybách nechali soupeře dát dva góly, ve druhém jsme zase využili my jejich chyby. Uhráli jsme hezký výsledek a bývalí dorostenci ukázali, že hodně stojí o místo v áčku, čehož si cením,“ uvedl po duelu trenér Jan Procházka.
Základní sestava SK: Cimrman - Borák, Rendla, Kolářský, Ježdík, Slabý, Růžička, Balšánek, Dostál, Říha, Jančí.