Kladno potvrdilo proti Štětí dobrou podzimní formu

První kolo nové divizní sezony zvládlo Kladno na výtečnou. SK vs. Štětí 3:0 (2:0).

Po nedávné výhře v MOL Cupu nad třetiligovými Zbuzany 2:0 potvrdil SK proti Štětí dobrou podzimní formu. V prvním poločase po počátečním vyčkávání, trpělivé hře odzadu, dvakrát domácí nebezpečně zaútočili a dvakrát útok zakončili. Nejprve uklidil míč do sítě Kafka a po něm v poslední minutě poločasu Ježdík.
Po obrátce Kladenští v porovnání s předchozím herním projevem polevili. Ovšem soupeř přes veškerou snahu za Pettíkova záda balon nedopravil. Na adresu kladenského gólmana nutno podotknout, že prožívá jednu ze svých nejlepších sezon mezi třemi tyčemi! Třetí branku vsítil v závěru utkání Pospíšil.
„První poločas byl z naší strany lepší. Hráli jsme trpělivě a to nám přineslo dva góly. Ve druhém poločase jsme se více spoléhali na brejky,“ hodnotil duel asistent trenéra Tomáš Procházka.
Příští sobotu jede SK sehrát druhé kolo na hřiště Neratovic.

Sestava SK: Pettík – Borák, Rendla, Pechr, Kolářský, Balšánek, Ježdík, Blažek, Holub, Procházka, Kafka (Cimrman, Růžička, Pospíšil, Abrham, Říha, Javorek, Dostál).