Sokol Hostouň vs. Králův Dvůr 3:2 (1:1). Sokol je v A skupině ČFL na devátém místě.

Podruhé v rozehrané sezoně vsítili sokolové tři branky a podruhé jim to přineslo tři body. Dnes nebyli domácí ani na minutu horším týmem, a kdyby si vítězný gól nenechávali do prodloužení, mohli ušetřit nervy svých fanoušků. Kuriózní byla druhá vyrovnávací branka, kterou v 88. minutě vsítil exhostouňský Kabele.
„Fanoušci si alespoň fotbal užili. Nejvíce branek viděli v závěru zápasu, takže se určitě nenudili. Musím naše kluky pochválit. Za výhrou šli od první, a bohužel, téměř do poslední minuty,“ usmíval se po utkání trenér Sokola Dominik Rodinger.
Hostouni patří v tabulce po osmém kole devátá příčka se ztrátou tří bodů na třetí Domažlice. V příštím kole sokolové jedou na hřiště Písku (pátek, 18.30 hod.).

Soupiska Sokola: Tetour, Charvát, Kosík, Štětka, Contreras, Neruda, Krunert, Paulizzi, Habovda, Januška (Pančev, Bízek, Miker, Fotr, Novák, Shkyria, Hucek).
Branky Sokola: 32. Vlasák Adam, 80. Januška Jiří, 93. Shkyria Kyrylo.