Kladno se v premiéře na své umělce ukázalo v dobrém světle

Fotbalisté divizního SK Kladno remizovali v přípravném duelu s třetiligovými Velvary 2:2 (1:0).

První přípravný zápas Kladna na jarní část divizní soutěže se odehrál na městské umělé trávě. Ta si tím odbyla zároveň první důležité utkání dospělých týmů.
Kladenský tým si pozval třetiligové Velvary a byl jim vyrovnaným soupeřem. Fotbalově se domácí představili v dobrém světle.
Poplatně k úvodu přípravného období se obě mužstva nevyvarovala chyb, kterých mohl protivník využít ke skórování. Na spálené šance skončil zápas také vyrovnaným poměrem.
Příští sobotu hostí SK na své umělce tým Hořovic (10.00 hod.).
Branky SK: na začátku zápasu Šíma otevřel skóre z penalty po faulu na Holuba, ve druhém poločase Dostál přeloboval gólmana.
Sestava SK: Vokoun (ve druhém poločase Pettík) – Borák, Javorek, Kolářský, Blažek, Balšánek, Holbu, Procházka, Dostál, Kafka, Šíma (střídali Noll, Slabý, Čížek, Šnobl).