Sokol Hostouň vs. FC Písek Fotbal 4:4 (3:2). Sokolové si v tabulce ČFL skupiny A upevnili šesté místo.

Domácí tým si prohrál jasně vyhraný zápas sám. Ve třicáté minutě vedl o tři góly a vypadalo to na debakl Písku. Sokolové ale v závěru poločasu začali pasivně přihlížet, kterak hosté nabírají síly a před odchodem do šaten z penalty snižují. Fanoušci obou týmů v tu chvíli ani netušili, že atraktivní fotbal v druhém poločase ještě okoření další čtyři branky!
Písečtí po návratu ze šaten hned dvakrát potrestali nedůslednost domácích ve vápně, aby vzápětí inkasovali počtvrté. Ovšem hned po rozehrávce trefili šibenici a osm gólů bylo na světě. Devátý či pátý hostouňský mohl přidat Miker, leč jeho nůžky zastavilo břevno.
V 25. kole Sokolové hostí rezervu Plzně, aspiranta na postup do druhé ligy (neděle, 17.00 hod.).
Sestava Sokola: Vitásek - Zahranychnyy, Krunert, Charvát, Pavi, Januška, Vlasák, Štětka, Šmerda, Habovda, Hucek (Tetour, Bízek, Miker, Matějíček, D. Novák, F. Novák, O. Fotr).