Kladno na hřišti Chomutova ztratilo další kolo naděje na ČFL

FC Chomutov vs. SK Kladno 3:1 (1:1). Kladno se v tabulce divizní skupiny B drží na třetím místě bod před Chomutovem. Lídr tabulky Česká Lípa má od SK odstup deseti a druhý pražský Újezd sedmi bodů.

Třetí tým držel na hřišti čtvrtého naději na body pouze poločas. Po změně stran sporná penalta (65. min.) pomohla domácím k většímu hernímu sebevědomí, které o šest minut později přetavili ve třetí gól.
Kladenští se příští sobotu střetnou doma se čtrnáctou Libiší (10.15 hod.), poté jedou na pražský Meteor, doma pohostí Český Brod, zavítají do Slaného a v posledním kole se před vlastním publikem rozloučí se sezonou duelem proti Chebu. Pokud by všechny zápasy vyhráli, tříbodové zisky by je, při shodě příznivých okolností, mohly stále ještě vynést celkově na druhou příčku.
Gól SK: Pihrt (11.)
Sestava SK: Cimrman – Rendla, Růžička, Holub, Dostál, Slabý, Pihrt, Kafka, Čížek, Šíma (Balšánek, Borák, Javorek, Procházka, Vokoun).