Rytíři spustili prodej permanentek a Jaromír Jágr oznámil, že se stahuje z ledu

Rytíři Kladno pouští do prodeje parmanentky pro novou extraligovou sezonu a Jaromír Jágr oznámil, že v nové sezoně ukončí sportovní kariéru. 

„Chtěl bych ještě dát extraligový gól po padesáti letech, ale vím, že mé místo je v manažerské funkci spíše než při zápasech na ledě. Zřejmě se rozloučím v zápase Winter Classic pod širým nebem," oznámil majitel Rytířů a dodal: "Jsem nadšený z nového stadionu, už se nemůžeme dočkat, až na něm začneme hrát,“ těší se  Jaromír Jágr.
Slavnostní otevření zimního stadionu by se mělo uskutečnit 16. 9. od 16 hodin před extraligovým duelem s Pardubicemi. Pro fanoušky je už nyní nachystaný pestrý program. Rytíři představí nového maskota. Poté můžete kladenské hokejisty vidět v civilu při autogramiádě 11. září na Dnech města Kladna.
Dnes Rytíři spustili prodej permanentních vstupenek. V kamenných pokladnách u zimního stadionu se prodej uskuteční 5., 10., 16., 18. a 23. srpna, 1., 7. a 13. září. „Permici“ lze koupit i při přátelských zápasech rytířů v Berouně, Mělníku, Rakovníku a v Příbrami.

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí