Rytíři Kladno vs. Škoda Plzeň 0:4 (0:1, 0:1, 0:2). Škodovka s Rytíři neprohrála podesáté v řadě… V extraligové tabulce je Kladno dva body od posledního místa.

„Soupeř dnes zavřel modrou a Kladno si s tím neporadilo.Na tomhle malém kluzišti se hraje špatně do plných,“ konstatoval Zdeněk Nedvěd mladší, kladenský odchovanec a bývalý hráč NHL. „Je to oboustranně holomajzna,“ přidal komentář hokejový agent Josef Machala. Hokejoví experti vyjádřili pocity mnohých fanoušků, kteří dnes zavítali do ochozů kladenského zimáku. Rytířům druhý zápas vyschl střelecký prach a jejich fanoušci si dlouhých 160 minut v řadě (dvě třetiny s Třincem, tři v Mladé Boleslavi a nyní tři s Indiány) nezakřičeli góól! Nepomohla jim k tomu ani kladenská přesilovka pět na tři, ani hra bez brankáře...
V neděli se rytíři pokusí o nápravu na ledě Olomouce (16.45 hod.).

Branky a nahrávky: 3. Kodýtek (Budík), 36. Bitten (Houdek), 60. Adamec (Suchý, Mertl).
Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Slováček, Dotchin (A), Ticháček, Sotnieks, Cibulskis, Babka, Kehar – Procházka, Plekanec (C), Kubík – Melka, Klepiš, Brodecki – Beran, Zikmund (A), Filip – Bláha, Indrák, Machač.
HC Škoda Plzeň: Mi. Svoboda (Pavlát) – Budík, Zámorský, Kaňák, Houdek, Baránek, Kvasnička, Vitaloš – Schleiss (C), Kodýtek (A), Rekonen – Blomstrand, Suchý, Hrabík – Lang, Mertl (A), Adamec – A. Dvořák, Bitten, Malát.
Diváků: 4073.