Rytíři dnes hrají na ledě Mountfieldu. Uvidíme opět brankostroj?

Mountfield Hradec Králové dnes (16.00 hod.) hostí kladenské Rytíře.

Domácím patří v tabulce osmé místo, Kladno je poslední. Mužstva od sebe dělí šestnáct bodů. Rytíři v pátek podlehli doma Brnu 0:3, Východočeši zvítězili na hřišti Vítkovic 5:2. Vyhrát u druhého nejlepšího celku aktuálního pořadí, to svědčí o velké síle kádru. Mountfield vsítil čtyři góly v rozmezí závěrečných deseti minut poslední třetiny!
Dva ze tří dosavadních vzájemných duelů sezony mezi Hradcem Králové a Kladnem vyhráli královéhradečtí hokejisté v poměru 8:7 v prodloužení a 6:3, rytíři si jednou se soupeřem poradili doma 2:1.
Tip pro sázkaře: Jednička neboli výhra domácích je v kurzu 1,62:1, celkem více než šest branek v základní hrací době má kurz 3,53:1, pět a více gólů domácího celku za šedesát minut čisté hry je v kurzu 4,47:1.