Kladenští orli vs. Lvi Praha 2:3 (25:21, 23:25, 23:25, 25:22, 11:15). V tabulce zůstavají orli třetí.

V úvodní sadě orli svého soupeře zaskočili takřka bezchybným výkonem na útoku i výborným servisem. Naopak Pražané na Kladno z podání nezatlačili. Druhý set byl o tom, že si domácí vybrali svůj díl smůly. Na devatenáctém bodu ztratili náskok a vývoj skóre přes ztráty neotočili. Ve třetí sadě po chybách utekl soupeř orlům o tři body (7:10) a navíc se Kladnu nedařilo bodovat v sérii podání. Lvi ještě na chvíli kladenský tým pustili do dvoubodového vedení, ale ne v koncovce…
Čtvrtá sada byla především o dohrávaných balónech ze strany domácích. Na Pražany platily smeče středem. Ve stínu orlích bodů zůstal slabší servis. Tohle byl vyhraný set bez energie, z které by měl soupeř strach... Vyrovnanou zkrácenou sadu rozhodly tři vydařené servisy v řadě Kanaďana Schoutena.
Už v sobotu hraje Kladno ve Zlíně, kde může načít další sérii bez prohry (17.30 hod.).

Sestava orlů: van Solkema, Seppänen, Kraffer, Špulák, Grozer, PLatečs, libero Kunc (Fortuník, Gottesman, Hýský, Anderson, Kyjanica, Zvicer).