Ve svižném tempu se vypořádali volejbalisté Kladna s domácími Benátkami a za necelých 70 minut zvítězili 3:0 (25:19, 25:20, 25:13).

Domácí, bojující o naději zapojit se po skončení základní části do soubojů o titul, kladli vážnější odpor jen v začátku druhého setu. V tom prvním si Kladno udržovalo tří až čtyřbodový náskok a bez nejmenších problémů ho také vyhrálo.
Ve zmiňované druhé sadě se domácí dostali do nadějného vedení 6:3, ale pak se rozjel kladenský stroj. Skóre se záhy přehouplo do stavu 10:13, později na 11:17 a hosté si v pohodě náskok pohlídali a došli si tak pro vítězství ve druhém setu.
Vstup do třetí sady, to byla doslova benátská pohroma a málokdy viděná šňůra úspěšných míčů. Teprve za stavu 0:9 (!) domácí získali první bod, ale že by pak nějak výrazněji potrápili čerstvého držitele Českého poháru, na to nikdo na palubovce ani v hale nemohl ani pomyslet.

Kladno tak získalo svoje 18. extraligové vítězství a naprosto s přehledem vévodí tabulce nejvyšší soutěže.