V kladenské městské části Dubí vznikne do dvou roků velká rezidenční čtvrť. V současnosti podle zprávy investora už některé byty nekoupíte.

Přes dvě stě bytových jednotek v téměř miliardové investici. To je projekt Icon Park v Dubí. Vznikne na louce mezi nádražím a areálem společnosti ESA Logistika. Byty se prodávají od začátku února a ty nejmenší 1+kk mají dle informací z webových stránek developera již své majitele.
K dispozici tak zůstávají jednotky velikosti 2+kk a 3+kk. Menší koupíte od čtyř milionů korun, ceny větších začínají od částky 6 285 110 korun. Obyvatelé nové zástavby okrajové části Kladna dostanou k bytům rozsáhlý park s venkovní tělocvičnou, kavárnu, školku a údajně také supermarket jednoho ze silných obchodních řetězců. Podle přání obyvatel Dubí by investor mohl vyřešit rovněž otázku příjezdových komunikací.

Jan Murárik

byty
Bytové domy zasazené do zeleného prostředí vypadají dobře, otázkou je, kolik přibude parkovacích míst