Dobré ráno, dnes je pátek 3.5.2024 svátek má Alexej, zítra Květoslav

Slavoj otočil zápas

Páté kolo švermovského zimního turnaje zahájil zápas Dubí - Slavoj Kladno. Obě družstva v minulém kole překvapila, když Dubí obralo o bod dosud suveréní Vinařice a Slavoj dokonce porazil Dobrou, i když reprezentovanou pouze béčkem. SK SLOVAN DUBÍ - FC SLAVOJ KLADNO 1:3 (1:0).

Dubí oproti minulému utkání nastoupilo oslabeno o střelce Nachtigala a Radka Dudu, který vystupoval pouze v roli trenéra. Slavoj nastoupil tradičně bez náhradníků, posílený o švermovského gólmana Janjiče, který mu velmi pomohl. V samotném utkání začal překvapivě lépe Slavoj, rychlou kombinací se často dostával na dostřel soupeřovy brány a jen nepřesnost v zakončení a zákroky tradiční dubské opory, brankáře Tutky, zabránily změně skóre. Dubí však také nezůstávalo pasivní a hlavně zásluhou nejlepšího útočníka Hu Nhat Tuana zaměstnávalo Janjiče v brance Slavoje. A byla to právě vietnamská opora, která ve 42. minutě využila nedorozumění v obraně Slavoje a poslala Dubí do vedení.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, snad jen převaha Slavoje se s přibývajícím časem stupňovala. V 56. minutě již udeřilo. Rychlík Kalina si naběhl na odražený míč a vyrovnal. Zápas dál probíhal v režii Slavoje a v 62. minutě poslal hlavou Slavoj do vedení Štefek. Dubí nerezignovalo a pokoušelo se o obrat, jaký se podařil před týdnem s Vinařicemi. Proti překvapivě dobře pracující obraně Slavoje, skvěle dirigované "hostem"Janjičem, se však neprosadilo. V samém závěru, při závaru před dubskou brankou, se brankář Tutka srazil s útočníkem Slavoje a s vlastním hráčem a od něho míč potřetí doputoval do sítě.

Obě mužstva se během zápasu chovala příkladně, takže rozhodčímu Hájkovi s asistenty Masopustem a Čechovským to velmi usnadnilo velmi dobré odřízení utkání, které mělo i velmi dobrou fotbalovou úroveň a přítomné diváky pobavilo.

DUBÍ: Tutka - Slezák ml., Vimr, Ludvik, Ban, Kníže, Větrovec, Duda J., Blecha, Říha, Tuan, Slezák st., Králíček, Řepa - trenér: Duda R.

SLAVOJ: Janjič - Kovář, Hroneš, Böhm, Nový, Vlk, Adamus, Kalina, Štefek, Matoušek, Valter - trenér: Ančička.

Ostatní zápasy: V. Dobrá - Slovan Kl. 5:2, V. Přítočno - Švermov 3:6, Vinařice - Doksy 3:1

Pořadí v turnaji: 1. Vinařice 13 bodů, 2. Švermov 13 bodů, 3. Doksy 9 bodů, 4. V. Dobrá 9 bodů, 5. V. Přítočno 6 bodů, 6. Slavoj Kl. 6 bodů, 7. Dubí 2 body, 8. Slovan Kl. bez bodu.

Kategorie: Anketa

Největší slavnost města Kladna má už narýsovaný plán programu. Opět nás na Sletišti pobaví z pódia zajímaví hudební interpreti. Na posledních Dnech prošly od pátku do neděle bránou sportovního areálu desítky tisíc lidí. Zopakuje se zájem návštěvníků také letos? Těšíte se?

Anketa

Zajímají vás Dny města?

553002206 [{"id":"614","title":"Nenech\u00e1m si je uj\u00edt","votes":"3","type":"x","order":"1","pct":17.65,"resources":[]},{"id":"615","title":"Jeden den p\u016fjdu ur\u010dit\u011b","votes":"1","type":"x","order":"2","pct":5.88,"resources":[]},{"id":"616","title":"Mo\u017en\u00e1 se p\u0159ijdu pod\u00edvat","votes":"3","type":"x","order":"3","pct":17.65,"resources":[]},{"id":"617","title":"Ur\u010dit\u011b na n\u011b nep\u016fjdu","votes":"10","type":"x","order":"4","pct":58.82,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...