Kino Hutník, stejně jako další česká kina, nemají novinky. Na vině ke koronavirus a jím způsobené umrtvení distribuce filmových novinek.

Tušení se stalo realitou a útočník Adam Kubík (21) je zpátky v Kladně.

Posilu hereckého souboru, konkrétně pánské šatny, v těchto dnech shání Divadlo Lampion.

Kladenský zámek ve své galerii představuje dílo akademického malíře, sochaře a ilustrátora Borise Jirků (65).

Tak nejenom samotná hospoda, jak jsme psali nedávno, ale celý dům s restaurací U Friedrichů neboli „Kašáků“ v Kročehlavech na Výhybce je k mání.

Z bývalé restaurace K-1 se stala moderní hospoda pro každého.

Letní koupaliště by mělo dnes otevřít své brány prvním letošním návštěvníkům. Záleží však na intenzitě slunečního záření.

Zahájení provozu může změnit nepříznivé počasí. S ohledem na hygienická opatření je kapacita areálu dočasně snížena na 1600 osob v jeden okamžik. K dispozici mají nový stánek s občerstvením přístupný i od trampolínového parku a cyklostezky. Pozor! Instalován je automatický zavlažovací systém. Občas technika selže a je možné, že návštěvníky nečekaně osvěží. Základní ceny vstupného: Děti od 3 do 15 roků zaplatí na den 70 korun, návštěvníci od 15 roků 100 korun. 

Provozní doba
pondělí 10:00 - 19:00 (hod.)

úterý 10:00 - 19:00

středa 10:00 - 19:00

čtvrtek 10:00 - 19:00

pátek 10:00 - 19:00

sobota 10:00 - 19:00

neděle10:00 - 19:00

-red-

 

Největší středočeský přepravce osob společnost ČSAD MHD Kladno Arriva ustál koronavirové období a rozšiřuje své řady.

Koronavir vyhnal diváky ze všech sportovních akcí. Ta dnešní v režii atletického svazu Spolu na startu není výjimkou ani na kladenském Sletišti.

Oblíbená fitness trenérka Lenka Víšková z Body Dream Fitness překonala uzavření posilovny prací pro klienty a v současné době hodlá rozjet své plány ve větší míře. V osobním životě pak jde do menšího.

Poprvé a do prázdnin naposled vyvedl v minulých dnech trenér volejbalových orlů Milan Fortuník své svěřence do společnosti.

Na sociálních sítích divadla se v minulých dnech objevila zpráva, ve které  první kladenská scéna, respektive její vedení, žádá po veřejnosti o zaslání peněz.

Atletické sletiště hostilo přebor kraje žáků v pětiboji. V pondělí odpoledne na stejném místě startují hvězdy české atletiky.

Spolu na startu, tak se jmenuje obří celorepubliková akce Českého atletického svazu, která se uskuteční v pondělí  1. června odpoledne také na kladenském Sletišti. Včera dorazila do kanceláře atletického klubu TEPO Kladno startovní čísla.

Po třech letech rekonstrukce Negrelliho viaduktu se cestující vlakem dočkali příjezdů i odjezdů z Masarykova nádraží.

Nedávno jsme s ní zveřejnili rozhovor a nyní už je o ní slyšet i na atletickém kolbišti. Natálie Gengelová totiž poslala v minulých dnech v Plzni oštěp hodně daleko.

Čtyři přátelská utkání do konce června, to je nejbližší program divizního SK Kladno. Dnes Kladenští v prvním z nich prohráli s rezervou pražské Dukly 4:6 (2:2).

Magistrát města Kladna na svých stránkách láká nové zaměstnance do práce v centrálním skladu obchodního řetězce Lidl.

S. K. Buštěhrad nabízí dětem ročníku 2014 až 2015 zahájení fotbalové kariéry.

Město začíná střádat plány k nové podobě Švermovského údolí.

Dnes poprvé vyjíždí na svou trasu výletní vlak Cyklohráček. Speciální vlaková souprava herních vagónů pro děti všech věkových kategorií.

Vedení města na jaře koupilo tři vozy Toyota Corolla s hybridním pohonem. Na další podá žádost o dotaci.

Hokejoví Rytíři v těchto dnech rozšířili kádr pro novou sezonu o tři své odchovance.

Oblastní nemocnice Kladno opět umožňuje návštěvy pacientů. V omezeném počtu dvou osob u jednoho pacienta i v omezené době od 14 do 17 hodin.

Zpravidla večer usedáme se ženou před barevnou placku DVBT2 a pouštíme si strašidla, rozumějte tomu tak, jakože televizní zpravodajství.

Vláda dnes rozvolnila další omezení způsobená pandemií koronaviru.

Internet, televize, tisk nebo třeba rádio. Informace k nám proudí ze všech stran a jen málokdo jim unikne. Média nás masírují nepřetržitě 24 hodin denně. A my jim slepě věříme, aniž bychom si informace ověřovali.

Rytířům se v těchto dnech upsal v pořadí třetí hokejista z rozpadajícího se Chomutova. Útočník Nicolas Hlava (26) patří ke sběratelům prvoligových bodů.

Zítra rozehraje první tým kladenského SK sérii přípravných zápasů na novou divizní sezonu.

Ivana Hendrychová, marketingová specialistka Centralu Kladno), pro Vaše Kladno zodpovídá 3+1 otázku. 


Patří do desítky nejlepších beatlesovských kapel na světě. Kladenská The Beatles Revival CZ v těchto dnech své umění po světě, podobně jako ostatní představitelé kultury, předvádět nemůže. Zajímalo nás proto, co v současnosti „John Lennon“ Luděk Maulis dělá a čím by se živil, kdyby se kapela rozpadla.

Covid – 19 sahá do peněženek nás všech. Městům i obcím navíc velí razantně šetřit v rozpočtu. Kladno navíc novým revolučním projektem ušetří desítky milionů korun.

Kladenští Rytíři pořádají další dražbu, jejíž výtěžek půjde na dobročinné účely.

Stanley Bradley patří od nepaměti k uznávaným českým věštcům. Nedávno se vyjádřil k současné situaci v Česku ovlivněné pandemií koronaviru.

Zákaznické centrum Středočeských vodáren v Kladně lze od června navštívit opět v úřední dny.

Internista-diabetolog a obezitolog a předseda České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně Prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc. (67) velký strach z covidu-19 nemá. Spíše ho rozčilují „odborníci“, kteří svými výroky posilují v lidech paniku. A víte, která onemocnění a proč co nevidět zmizí z povrchu zemského?

Tradiční kluziště na náměstí Starosty Pavla letos při vánočních trzích nikdo nepostaví.

Africké trhy v Kině Sokol se přesouvají ze soboty na neděli.

Z Unhoště na Jeneč projedete, stejně tak z Kamenných žebrovic na Dřevěnkovem.

Horoskop si někdy přečetl každý z nás. A ti odvážnější navštívili třeba kartářku. Ovšem existují mezi námi i lidé, kteří tvrdí, že umí komunikovat s mrtvými. A je to pro ně velice výnosný byznys, který ale často hraničí s hyenismem.

Podkategorie