V Plzni včera odstartovalo dvoudenní mistrovství republiky v atletice. První medaile pro Kladno získali Eliška Staňková a Tomáš Voňavka.

Sládečkovo vlastivědné muzeum v Kladně až do 20. září svým návštěvníkům nabízí ke zhlédnutí výstavní přehlídku historicky oblíbených koupališť v městě a jeho okolí.

Řidiči se dočkali kruhového objezdu Na Kovárně. Od zítřka je tak ukončena zásadní etapa rekonstrukce ulice Milady Horákové. 

Ve své pracovní profesi trenéra fotbalové reprezentace do devatenácti roků prožívá nyní kvůli koronaviru vyčkávací období. V soukromí má za sebou finálovou účast v turnaji deblů na kurtech kladenského Slovanu. Vicemistr Evropy Jan Suchopárek (50) v rozhovoru pro Vaše Kladno také pochválil založení rezervy SK Kladno.

Závěrečný duel letní přípravy se kladenskému SK nepovedl. Na domácím hřišti podlehl Velvarům 2:4 (1:3).

Podle informací z klubového portálu se hlavním zdrojem inspirace staly dresy reprezentace USA z olympijských her 2018.

Kladenské divadélko dnes (13.00 hod.) pořádá třinácté Vodní války.

Ministerstvo zdravotnictví ČR dnes zveřejnilo takzvaný Semafor se stupni pohotovosti v souvislosti s covidem-19.

V Plzni startuje dvoudenní mistrovství republiky v atletice. Kladenský klub A.C. TEPO reprezentuje mimo jiných také diskař Tomáš Voňavka (30). Dnes v půl páté odpoledne začne bojovat o svůj třetí národní titul.

Silničáři v Kladně finišují s rekonstrukcí křižovatky ulic Milady Horákové a Vodárenská i s výstavbou nedalekého kruháku.

Legenda kladenských muscherů Jiří Stejskal (68) si včera domů přivezl zbrusu novou závodní tříkolku. Na podzim s ní chce na mistrovství Evropy skončit do pátého místa!

Podobná nabídka se neodmítá. Radek Gardoň uspěl v náročném výběru lucemburského hokejového svazu a tento týden si jede do malého knížectví vybrat bydlení. Od nové sezony má v Lucembursku učit hokej mládežnické týmy.

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) vydala v souvislosti se šířením covidu-19 takzvané Desatero pro členské kluby.

Letošním tenisovým turnajem Edy´s Cupem prošel po boku parťáka nevídaně suverénně. Pohár pro vítěze zvedl poprvé v životě. Tomáš Plekanec (37), hokejista brněnské Komety a kladenský hokejový odchovanec, udělal radost nejen sobě, ale také své partnerce, bývalé světové tenisové pětce a finalistce French Open, Lucii Šafářové.

Zbečenský kemp Riviéra zítra hostí festival Anti Covid 2020 druhá vlna (12.00 – 22.00 hodin).

V našem seriálu na cestách po hostincích kolem Kladna se tentokrát vypravíme k Chalupům.

Třetiligový tým Slovanu Velvary bude zítra dopoledne (10.00 hod.) posledním soupeřem divizního SK Kladno před utkáním národního poháru (15. 8.).

Tradiční kladenský tenisový turnaj o pohár hokejové legendy Eduarda Nováka včera na kurtech Slovanu vyhrála dvojice Tomáš Plekanec a Václav Tauš.

Otevření kladenského zimního stadionu dovolí hokejovým Rytířům naskočit do letního Generali Česká Cupu. První utkání sehrají 11. srpna proti Spartě.

Silničáři začnou ráno s opravou silnice v ulici Ivana Olbrachta v úseku od domu u Franka až takřka po bývalý bar U Kubra.

Krajská hygienická stanice s platností k 5. srpnu zrušila své rozhodnutí o mimořádných opatřeních k zamezení šíření nákazy virem COVID-19 na ČEZ zimním stadionu. Sportovní areály města Kladna zajistily vše potřebné k tomu, aby mohl být provoz stadionu bez rizika šíření nákazy obnoven.

Kladenský SK včera v přípravném utkání porazil brankami Pospíšila a Šnobla v Lidicích pražskou Admiru 2:1. O hodnocení výkonu a aktuální formy divizního celku jsme požádali sportovního manažera klubu Petra Brabce.

Zámecký park Buštěhrad dnes večer nabízí k návštěvě hned dvě kulturní akce.

Na hřišti třetiligové Hostouně se dnes uskuteční tradiční fotbalová akce Memoriál Jirky Kukelky.

Hraje skvěle tenis a fantasticky na kytaru. Když to zjistil frontman skupiny Olympic Petr Janda, který ho učil brnkat, vzal si jej pod svá křídla. Kladenský rodák a muzikant Jaroslav Tauber (25) chystá v těchto dnech další hudební klip.

Tradiční kladenský turnaj o pohár hokejové legendy Edy Nováka se uskuteční dnes na kurtech Slovanu.

Rada města souhlasila se záměrem dát do prodeje budovu bývalého kina Oko. Cena je stejná, za kterou ji magistrát od soukromníka koupil.

Úvodních čtrnáct dnů prázdnin ceny pohonných hmot rostly. Nejinak tomu bylo i v Kladně. Poslední výrazný vzrůst ceny benzinu i nafty v největším středočeském městě řidiči zaznamenali v polovině července.

Mezinárodní atletický mítink Kladno hází a Kladenské memoriály, to je posledních několik let významná stálice nejen v domácích podmínkách, ale i ve světovém pojetí.

V autorském seriálu s členy Dream Body Fitness (DBF) se ve druhém díle podíváme do světa zdravého života plného pohybu a čisté hlavy.

Přátelské utkání třetiligových týmů vyznělo lépe pro domácí. Zbuzany - Sokol Hostouň 3:1 (1:1).

Včera v poledne letos podruhé Sportovní areály města Kladna (SAMK) uzavřely zimní stadion kvůli covidu-19.

Plánovaný rozvoj se má zabývat celkovou podobou a fungováním města do roku 2030 s výhledem do roku 2050.

Společnost ČSAD MHD Kladno Arriva zaměstnává dvě revizorky. S jednou z nich, Jaroslavou Přibylovou (52), jsme si povídali o úskalích i příjemných momentech téhle pro ženy neobvyklé profese.

Krajská hygienická stanice vydala zákaz vstupu do vnitřních prostor zimního stadionu v Kladně. Důvodem je šíření koronavirové nákazy mezi hokejisty.

Odchovanec kladenského hokeje, syn kladenské hokejové ikony (na fotografii s otcem Radkem) a naposled útočník Mladé Boleslavi Matěj Gardoň (16) míří nasbírat další zkušenosti do švédského týmu Lidingö, který trénuje Otakar Vejvoda mladší.

Sedmička společností se pustila do soutěžení městské zakázky „Rekonstrukce podjezdu Kladno Kročehlavy“.

Na letištní louce u Velké Dobré se od dnešního odpoledne koná tradiční auto-moto veteránská burza v režii Kladeňáka Václava Slováka.

Nedávný konkurz na provozovatele kaple i márnice na hlavním kladenském hřbitově zřejmě prošel bez povšimnutí. Rada města totiž na svém posledním zasedání vyhlásila konkurz nový.

Ve druhém přípravném duelu zvítězili hostouňští sokolové doma nad pražským Meteorem 2:1 (0:1).

Podkategorie