U kladenského stadionu srazil vlak muže

Před dvaadvacátou hodinou dne 9. srpna byla vyslána policejní hlídka oddělení hlídkové služby k železničnímu přejezdu u zimního stadionu v Kladně, kde došlo ke sražení chodce vlakem. Policejním šetřením bylo zjištěno, že se jedná o vlakovou trať Kladno hlavní nádraží a zastávka Kladno – město. Železniční přejezd se nachází v lesním porostu v ulici Železničářů.

Po příjezdu na místo policisté spatřili ležícího muže u železničního přejezdu, u kterého se nacházela žena. Policisté ihned použili pohotovostní batoh a zahájili masáž srdce. Během několika minut se dostavila posádka ZZS, lékařka zkontrolovala zranění muže a převzala masáž srdce. Následně byl muž s těžkým zraněním převezen do jedné z pražských nemocnic.

Dalším policejním šetřením bylo zjištěno, že zraněným je jednatřicetiletý muž z Kladna. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu nebylo možno provést dechovou zkoušku.  Zda byl posilněn alkoholem bude zjištěno odběrem biologického materiálu. 

Ve vlaku cestovalo přibližně dvacet osob, které neutrpěly žádné zranění. Strojvedoucí byl vyzván k dechové zkoušce, která byla negativní a alkohol byl vyloučen.

Policie ČR

Ilustrační foto: archiv

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí