Kam za zábavou o víkendu

Nadcházející víkend se nese ve znamení benefičních koncertů, karnevalu a zajímavých přednášek.

V sobotu se koná buštěhradský masopust. Ve tři hodiny odpoledne vyjde od hřiště u Seifertovny masopustní průvod. O hodinu později vypukne na zámeckém nádvoří domácí zabijačka. V osm hodin večer začne taneční zábava. 
Zítra pořádá hospoda U Meisnerů v domě Baráčníků benefiční muzicírování kapely Kiks na podporu lidí z vyhořelých bytů a jejich sousedů z Americké ulice.
Sobotní dopoledne mohou vaše děti ve věku 5 - 7 roků strávit tancem. V Labyrintu je na programu akce Den v pohybu (8.00 bod.). Kino Sokol v sobotu nabízí přednášku herce Jaroslava Duška a jeho přítele Atanapy o vědění světa s názvem Indiánská moudrost a náš svět (16.30 hod.). 
V TSC MOON v Arménské ulici se dětští návštěvníci v sobotu vyřádí v Pohádkovém karnevalu (15.00 hod.). Pro milovníky country hudby je pozvánka na sobotní vystoupení skupiny Vlčáci v restauraci SK (19.00 hod.). 
V neděli odpoledne opět můžete přispět na dobrou věc. V Městském divadle Kladno se uskuteční (16.00 hod.) benefiční koncert Na pomoc Americké. V neděli večer doporučujeme v kině Sokol zhlédnout autentické zážitky cestovatele, novináře a fotografa, Tomáše Kubeše shrnuté v pořadu s názvem Černobyl - spící peklo (19.30 hod.). 

-red-


Počasí Kladno

Předpověď počasí