Dobré poledne, dnes je sobota 27.11.2021 svátek má Xenie, zítra René

„Čužák“ Rys rozjel Decentní večer a mrzí ho zbytečné chyby Rytířů

Má za sebou oslavu 77. narozenin, vystoupení v karlínském Foru po boku Jaromíra Jágra i premiéru obnoveného Decentního večera. Lubomír „Čužák“ Rys zve i touto cestou fanoušky dobré zábavy na druhý Večer ve Zlatém selátku, který se uskuteční tento čtvrtek (19.00 hod.). Stranou našeho rozhovoru nemohl zůstat ani extraligový hokej v podání Rytířů Kladno.

Měl jste pozitivní zpětnou reakci na obnovení Decentního večera?
Reakce byly vesměs natolik pozitivní, až mne dojaly. Vlilo mi to energii do těla pro uspořádání dalšího Večera. Obnovený pořad jsme museli na přání publika protáhnout o několik přídavků.

Které hosty uvidíme a uslyšíme v Selátku tentokrát?
Nejen pro vtipné mluvené slovo, ale i pro jeho výtečný zpěv, jsem pozval baviče Milana Pitkina. Dále vystoupí český Freddie Mercury, František Čermák z kapely Agnes či Slávek Janda z Abraxas. Hned po skončení říjnového Decentního večera začínám chystat listopadový pořad. Nechte se překvapit.

Doma na zdi vám visí nový obraz s vaší podobiznou. Od koho je a k jaké příležitosti jste si ho pořídil?
Je od pana Hájka, malíře z Klatov. Seznámil jsem se s ním v karlínském Foru při Jardově vystoupení. Prý jsem ho natolik pobavil svými historkami i zpěvem, že se rozhodl mne ztvárnit a obraz mi darovat.

Odbočme k vaší sportovní lásce, kterou je lední hokej. Jak vnímáte současnou formu Rytířů?
Byl jsem na třech jejich zápasech. Se Zlínem kluci neudrželi náskok ve skóre a zbytečně zápas promrhali, poté s Brnem opět nedokázali dotáhnout do konce vyhraný zápas a teď naposled se Spartou předvedli nejlepší hokej a po zásluze vyhráli, i když po samostatných nájezdech. V tomhle utkání se mi líbil kladenský útočník Filip. Podle mého názoru mají Rytíři rovnocenný mančaft se zbytkem extraligy. Jen se musejí vyvarovat laciných chyb.

Jan Murárik

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí

Na kterém místě skončí Rytíři po základní části extraligy?
Kategorie: Anketa

Na kterém místě skončí Rytíři po základní části extraligy?

Hokejoví Rytíři se jako nováček extraligy snaží v soutěži udržet. Stačí jim k tomu skončit po základní části na 13. příčce, která znamená konec sezony bez play off i sestupových starostí. Nebo obsadí 14. příčku a zahrají si baráž o setrvání v extralize. Poslední 15. místo znamená automaticky pád do první ligy. Tipněte si, na jak Rytíři dopadnou po základní části mistrovské sezony?

Foto: Rytíři Kladno

Anketa

Na kterém místě skončí Rytíři po základní části extraligy?

1364286612 [{"id":"564","title":"Probojuj\u00ed se do play off","votes":"9","type":"x","order":"1","pct":14.29,"resources":[]},{"id":"565","title":"Sezonu uzav\u0159ou na 13. m\u00edst\u011b","votes":"19","type":"x","order":"2","pct":30.16,"resources":[]},{"id":"566","title":"Budou hr\u00e1t bar\u00e1\u017e","votes":"25","type":"x","order":"3","pct":39.68,"resources":[]},{"id":"567","title":"Skon\u010d\u00ed posledn\u00ed a sestoup\u00ed","votes":"10","type":"x","order":"4","pct":15.87,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...