Bílí Tygři Liberec vs. Rytíři Kladno 4:8 (2:2, 2:4, 0:2). Kladno na třináctém místě extraligové tabulky snížilo náskok Vítkovic (12.) na pět bodů. Od poslední Mladé Boleslavi dělí rytíře tři body a dva zápasy k dobru.

Kladno odpovědělo na výhru Mladé Boleslavi nad Karlovými Vary tím nejlepším způsobem. V Liberci spustilo nevídanou kanonádu a zaslouženě si připsalo tři důležité body. Mužstvo Jaromíra Jágra za výhrou táhli především jeho nejlepší střelci Tralmaks, Smoleňák a Ticháček.
Rytíři dnes postavili své sezonní tradice na hlavu. Skórovali totiž na začátku i na konci třetin! Zapsali si zároveň sezonní rekordní vítězné skóre, vsítili dosud nejvíce branek v jednom utkání, ale už měli lepší druhou třetinu než tu dnešní (v Plzni zvítězili 4:1). Předvedou-li do konce základní části ve většině zápasů takovéto výkony, měl by se tým na dvanáctém místě, ať už to budou Vítkovice či někdo jiný, třást strachy o předkolo play off!
V sobotu rytíři přivítají Kometu Brno (16.00 hod.).

Branky a nahrávky: 2. Melancon (Rychlovský, Faško-Rudáš), 18. Rychlovský (Melancon), 21. Rychlovský (Faško-Rudáš), 26. A. Najman (Flynn) – 11. Tralmaks (Klepiš, Kusý), 19. Melka (Smoleňák), 23. Smoleňák (Jágr), 26. Smoleňák (M. Procházka), 36. Veber (Bláha, Ticháček), 39. Ticháček (Klepiš), 41. Klepiš, 51. Tralmaks (Ticháček).
Bílí Tygři Liberec: Pařík (26. D. Král) – Ivan, Melancon, Budík, Knot, Derner, Aubrecht, J. Šedivý – Rychlovský, Filippi (A), Faško-Rudáš – Flynn, A. Najman, Hawryluk – Birner (C), Bulíř (A), Klíma – Vlach, Šír.
Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Dotchin (A), Hejda, Ticháček, Babka, Veber, Slováček, Martenet – Tralmaks, Klepiš, Kusý – Strnad (A), Pytlík, Jágr – M. Procházka, Melka, Smoleňák (C) – Sideroff, Jarůšek, Bláha.
Diváků: 7500 (vyprodáno).