Kladenští hokejisté vyhráli nad Třebíčí fotbalovým výsledkem 2:1 (0:1, 1:0, 1:0).

Ačkoliv měli domácí v úvodu první třetiny mnoho šancí, první se radovali hosté. Rytířům se nedařilo dopravit puk za záda třebíčského gólmana, a tak odcházeli do kabin bez vstřelené branky.

V úvodu druhé třetiny vyrovnal stav v přesilové hře švédský útočník Svedlund. Hosté na ledě přitvrdili a u rozhodčích jim to procházelo. Do konce třetiny se už nepodařilo ani jednomu týmu strhnout vedení na svojí stranu.

Ve 45. minutě se konečně trefil kladenský Strnad. Domácím opět nešly přesilovky, naštěstí měli v brance Cikánka, který je podržel a tři body proto zůstávají v Kladně.

Další zápas odehrají Rytíři v sobotu 28. 10. na ledě HC Slovan Ústí nad Labem (17.30 h).

Branky a nahrávky: 22. L. Svedlund (P. Hořava), 45. J. Strnad (M. Kehar, P. Štindl), - 6. R. Zohorna (Havránek, Mlynář)

Rytíři Kladno: Cikánek (Kopřiva) – Štich, Zelingr, Kehar, Štindl, Hořava, Matula – Strnad, Přikryl, Pekr – Kloz, Machač, Tůma – Redlich, Kaut, Zikmund – Kubík, Svedlund, Bláha.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Dostál) – Vágner, Furch, Půža, Hort, Spurný, Wasserbauer Jiří – Wasserbauer Jan, Dolníček, Horký – Zohorna, Mlynář, Havránek – Vodný, Kusko, Kratochvíl – Malec, Král, Paták.