SuperStar Hanzlík zazpívá "Čužákovi"

Nadaný zpěvák, muzikant, účastník letošní SuperStar a v současné době recepční hotelu Kladno Tomáš Hanzlík (26) zítra ve starých Kročehlavech vystoupí v rámci tradičního pořadu Lubomíra "Čužáka" Ryse.

Pomohla vám SuperStar k více nabídkám na vystoupení?
Neřekl bych, že mi pomohla, protože já v televizi téměř nebyl vidět (usmívá se). Poprvé, když se konal základní casting, kamera zabírala všechny účastníky, podruhé, když nám v divadelním kole řekli, že postupujeme a potřetí, když jsem od poroty slyšel, že nepostupuji. 

Natočil jste jedenáct studiových alb. Poslední se jmenuje O lásce bez lásky. Stavíte svoji tvorbu na romantice?
Tohle album o lásce je, protože já zamilovaný v té době byl. V polovině nahrávání jsem zjistil, že druhá strana asi zamilovaná není... 

O lásce jste skládal loni na jaře. Máte rozpracované další album?
Mám tvůrčí pauzu. Zatím na ničem nedělám, čekám, až se mi nové písničky, album, začne v hlavě rodit. Nechci psát písničky na sílu.

V Kladně vás uvidíme naživo zpívat zítra v jedné z nejstarších kročehlavských hospod. "Čužák" Rys vás pozval do svého pořadu. Může tohle vystoupení pro vás znamenat start k novým písničkám?
Těžko říct (usmívá se). Nevím, co od toho pořadu mám čekat. Nikdy jsem se ho nezúčastnil ani jako divák. Vím, že v rámci večera vystoupí Ivan Mládek, kterého si nesmírně vážím a být s ním v jednom pořadu je pro mě čest. Jsem za tu možnost panu Rysovi vděčný.

Jan Murárik


Počasí Kladno

Předpověď počasí