Dobré ráno, dnes je sobota 24.8.2019 svátek má Bartoloměj, zítra Radim

Týden vědmy Johany. Kozorozi, užijete si pohodu!

Hvězdy a karty prý nelžou... Podívali jsme se proto společně s vědmou Johanou na to, co nás čeká příští týden.

V pondělí 21. ledna se v časných ranních hodinách (v 6.16 hod SEČ) Měsíc nad Českou republikou ponoří na 1 hodinu a 2 minuty celým svým diskem do zemského stínu. Nastane tak úplné zatmění Měsíce, které bude navíc na pár let poslední svého druhu – další z našeho území spatříme až v září roku 2025. Slunce bude při tomto zatmění na počátku znamení Vodnáře a Luna v opozici na začátku znamení Lva. Lvíčci a Vodnáři jej proto pocítí nejvíce.

Měsíc během zatmění z oblohy nezmizí, takže budeme moci pozorovat, jak se na jeho povrchu budou promítat odstíny pozemských červánků. Měsíc bude mít velmi neobvyklou naoranželovou, cihlově červenou až hnědou barvu, která by mohla být hlavně na začátku zatmění doplněna slabým tyrkysovým nádechem. Na nebi bychom tak mohli pozorovat vskutku pestrobarevný úplněk.

Lidé mohou být během takového úplňku ve Lvu poněkud emocionálnější, přecitlivělí a snadno náchylní ke konfliktům v mezilidských vztazích. Proto opatrně, nevyvolávejte zbytečné konflikty.

V období mezi 24. a 31. lednem bude stoupat počet karambolů na cestách i na sjezdovkách, můžeme očekávat dramatické děje v přírodě i ve společnosti. 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.

Zloba a házení viny na někoho druhého, to je jen ztráta energie. Přijměte právo ostatních být tím, čím jsou, a žít svůj život tak, jak si zvolí. Jakákoli tendence převychovávat ostatní lidi a předurčovat skutečnosti, které se vás netýkají, by měly nyní skončit. Vzpomeňte si na chyby, které jste v minulosti již udělal/a a nyní máte šanci jít dál tím, že je už nebudete opakovat. Místo síly začněte používat jemnost, která ve své podstatě je daleko intenzivnější a pružnější. Opatrnost se doporučuje zejména v úterý, středu a o víkendu. Dodejte tělu vitamín D.
Čísla do loterie: 6, 11, 15, 26, 33, 49

Býk 21. 4. – 20. 5.
Ve středu a v pátek opatrně! V důsledku roztržitosti a nevědomosti můžete přijít ke ztrátám. Ať hmotným, finančním, ale i přátelským nebo si uhnat vlastní ostudu a špatnou pověst tím, že například něco slíbíte, ale nedodržíte, kvůli výřečnosti někoho urazíte, něco prozradíte… Abyste tomuto stavu předešli, jsou vhodná jakákoliv cvičení nebo sport zaměřující se na stabilitu. O víkendu si udělejte čas na věci, které vás baví, a zajistěte si dostatečný odpočinek. Doplňujte hořčík a vyhýbejte se stresům.
Čísla do loterie: 1, 3, 8, 9, 29, 48

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Máte-li v plánu nějaké jednání nebo vyřizování na úřadech, využijte k tomu první dva dny příštího týdne. Dařit se bude Blížencům, kteří pracují v oblasti vzdělávání, ve školství, ve finančnictví či poradenství. Od čtvrtka budete tak trochu mimo a u některých se může objevit i malá nevolnost. Hrozí nejen přepracování, ale také rýma, nachlazení, chřipka. Pokud je to možné, necestujte o víkendu nikam do hor. Dopřejte si masáže, saunu a klidné zázemí domova.
Čísla do loterie: 5, 7, 14, 17, 42, 45

Rak 22. 6. – 22. 7.
Pokud jste s někým v soudním sporu nebo se hádáte kvůli financím, bude štěstí příští týden na vaší straně. Pracovně se vám bude také dařit, ale v citové oblasti budete obtížně hledat vnitřní klid a vyrovnanost. Ještě to chvilku vydržte. Měl/a byste si během víkendu vyjasnit vztahy, jinak by mohlo dojít k nedorozuměním. Hrozí hysterické scény a velké emoční výlevy. 
Čísla do loterie: 12, 16, 25, 28, 38, 40

Lev 23. 7. – 23. 8.
Lvíčci, před úplňkem a v době úplňku si na sebe dejte pozor. Vyhrotí se vztahy, přichází osudové situace, rozhodnutí. Zda dobré či špatné záleží na každém z vás. Lev přeje lásce, i když spíš lásce v začátcích, milostnému opojení. Nezačínejte si proto žádný románek s někým v zaměstnání, to by mohlo přinést komplikace. Možná těch nepříjemností bude i více, protože můžete být silně přepracovaní a tedy i vznětliví a asi i náladoví. Také budete muset udělat něco, do čeho se vám moc nechce. V sobotu a neděli už budete zase v pohodě a můžete si užívat cestování, návštěv, výletů… Doplňujte hořčík.
Čísla do loterie: 2, 4, 10, 13, 31, 46

Panna 24. 8. – 23. 9.
První dny se budete řídit zdravým rozumem, moudře řešit situace i úkoly a váš optimismus, příjemné vyzařování osobnosti a vědomí, že to, co děláte, má správný účel, bude budit sympatie. Zdravý lidský rozum bude převládat, takže je jasné, že budete ve svém živlu! Ale od čtvrtka můžete mít pocit, že jste se možná probudil/a s cizí hlavou... Myšlenky se vám budou křížit, velmi těžko budete hledat slova. Realita vám bude unikat. Proto si pečlivě plánujte a prověřujte vše v případě cestování, snažte se nevyjednávat a smlouvy či dohody pečlivě pročítejte, neopomeňte ani dodatky.... Zajděte o víkendu do kina nebo si kupte dobrou knihu.
Čísla do loterie: 1, 6, 17, 20, 22, 44

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Chce to trochu pohybu. Nastartujte se! Zima bude dlouhá, potřebujete energii, tak ji čerpejte, jak nejlíp umíte. Dobíjejte baterky všemi možnými způsoby a uvidíte, jak se to všechno rozhýbe i okolo vás. Vynechejte veškeré tučné, mastné, smažené pokrmy a zvláště ve čtvrtek a sobotu se stravujte obezřetně a zdravě, abyste půl dne neproseděl/a na wc. V práci bude dobré uklidit si psací stůl. V případě odesílání e-mailů či dopisů raději během úplňku vše dvakrát a třeba třikrát zkontrolujte, protože omyly se vám sami budou nabízet.
Čísla do loterie: 2, 7, 18, 19, 30, 34

Štír 24. 10. – 22. 11.
V pondělí a ve čtvrtek se bude dařit těm, kteří pracují v oblasti vzdělávání, a těm, kteří se rozhodnou studovat. Ve středu mějte na paměti, že ostrými slovy a negativními reakcemi sice sami sobě ulevíte, ale ničeho nedosáhnete. Pokud vás v sobotu čeká zkouška, test, prezentace či přednáška, pak budete úspěšní. Po celý týden vás bude ponoukat kdejaké kutění ve vaší domácnosti nebo v okolí vašeho bydlení. Minimálně pocítíte chuť něco doma neustále organizovat a přerovnávat. Budete-li cestovat, hlídejte si zavazadla, ať je někde nezapomenete, obezřetnost bude nutná i při placení.
Čísla do loterie: 3, 4, 23, 27, 32, 47

Střelec 23. 11. – 21. 12.
U mnohých Střelců se dá předpokládat, že do konce příštího týdne budou přemýšlet o rozšíření svojí rodiny o dalšího potomka. Příští týden je také vhodný k urovnání vztahů se sourozenci či sousedy. Možná vás bude lákat cestování, poznávání... Pondělí a pátek věnujte více času nevyřízené korespondenci. Čtvrtek a neděle jsou vhodné dny k velkému úklidu. Ostatní dny opatrujte své klouby a páteř. Tyto oblasti jsou zcela přetížené.
Čísla do loterie: 1, 12, 16, 20, 22, 49

Kozoroh 22. 12. - 20. 1.
Příští týden si užijete intuice a pocitu pohody. Na dálku z vás bude vyzařovat klid. To ve vás posílí pocit jistoty, bezpečí a probudí obrovské množství tvůrčí energie. Pokud se zaobíráte nějakou formou umění, dá se předpokládat, že svými nápady budete překvapovat i sám/a sebe. Možná se rozhodnete začít navštěvovat fitcentrum či se přihlásíte na kurz jógy. V každém případě si užijte poměrně klidné období, které nepotrvá dlouho.
Čísla do loterie: 4, 21, 23, 26, 35, 43

Vodnář 21. 1. – 19. 2.
Vodnáři, úplněk zasáhne i vás. Vyhýbejte se vyhroceným situacím nebo hádavé společnosti a nic si také neberte příliš osobně. Nevěřte lidem, kteří vás kritizují, vnímejte sami sebe a svoji vnitřní sílu. Neřešte nic, co souvisí s bydlením. Alespoň ne příští týden. Všechno přesuňte, nenechte se do ničeho natlačit.  Nezatěžujte svůj krevní tlak. Buďte v ohledu pití alkoholu. Pozor také na cestách.
Čísla do loterie: 7, 14, 18, 35, 39, 44

Ryby 20. 2. – 20. 3.
Pokud se budete příští týden dostávat do hádek či nepříjemných slovních půtek, na nikoho neházejte „černého Petra“ nebo si za to budete moci vy sám/a... Zejména ve vztahu k sourozencům a sousedům se zdržte jakýchkoliv disputací, protože se velice snadno necháte strhnout k hádce. Nemáte čisté svědomí, jen si na to nechcete vzpomenout. Dělejte jen to, co nemůžete odložit a snažte se spíš relaxovat, ať již procházkou nebo si někam zalezte s dobrou knížkou. Náročné dny jsou středa, pátek a nedělní odpoledne. Pozor! Hrozí zlomeniny.
Čísla do loterie: 3, 8, 21, 24, 36, 39


Počasí Kladno

Předpověď počasí

Co s podjezdem u Hvězdy?
Kategorie: Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

Co nejlepšího lze udělat s tolik diskutovaným podjezdem u Hvězdy? Lávka nad ním je prý v hrozivém technickém stavu a oprava se rýsuje velmi draze.

Anketa

Co s podjezdem u Hvězdy?

1722980132 [{"id":"487","title":"Jenom zbourat l\u00e1vku","votes":"2","type":"x","order":"1","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"488","title":"Zbourat l\u00e1vku, \u010fol\u00edk pod n\u00ed zasypat","votes":"10","type":"x","order":"2","pct":13.89,"resources":[]},{"id":"489","title":"L\u00e1vku opravit a p\u0159echod odstranit","votes":"43","type":"x","order":"3","pct":59.72,"resources":[]},{"id":"490","title":"Sta\u010d\u00ed jen opravit l\u00e1vku","votes":"14","type":"x","order":"4","pct":19.44,"resources":[]},{"id":"491","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav","votes":"2","type":"x","order":"5","pct":2.78,"resources":[]},{"id":"492","title":"Nechat sou\u010dasn\u00fd stav a odstranit p\u0159echod","votes":"1","type":"x","order":"6","pct":1.39,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /component/communitypolls/?task=poll.vote MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Hlasů ...