Novákovi judisté zápasili v Jablonci a v Teplicích

Velká cena Jablonce nad Nisou v judu, to je pokaždé obrovská konkurence na tatami.  V té letošní se rozhodně závodníci kladenského klubu JKN62 trenéra Nováka neztratili.

V kategorii mladších žáků vybojoval páté místo Matouš Němeček. V této kategorii startovalo 65 závodníků. První dva zápasy vyhrál před časovým limitem krásným hodem Uči - mata, ovšem ve třetím kole prohrál a v boji o bronzovou medaili podlehl soupeři na techniku držení. Lépe se dařilo dorostenci Jonáši Plocarovi (na úvodním snímku), který po tvrdém boji o bronzovou medaili 10 vteřin před ukončením zápasu svého soupeře hodil na Ipon a získal tak bronz. Nejlépe si v kategorii juniorek vedla Klára Dembinná, která svoji váhovou kategorii vyhrála a brala tak zlatou medaili. Soutěž ukázala trenéru Novákovi kde ještě odstranit chyby, aby výsledky byly ještě lepší.

Mladší kategorie judistů kladenského oddílu bojovala v Teplicích na Jarním turnaji mládeže. Sběratelka prvních míst Lísa Balcarová opět nezklamala a vybojovala zlato. Další zlato si přivezli kluci Tobiáš Rojek a Michal Kříž. Bronz vybojovala Anna Durecová a čtvrté místo bral Tomáš Vlasák. 

-red-

judo3prvni

Třikrát první místo pro Kladno

judotretimisto

Anna a její bronzová medaile


Počasí Kladno

Předpověď počasí