Kladenští futsalisté se vzdálili spodku tabulky

Kladno s futsalovým míčem u nohou porazilo ve druhé lize doma Jablonec 6:2 (2:1).

Kladenský tým byl před tímto utkáním na dohled spodku tabulky. Soupeř sídlil v jejím středu. Po zápase si týmy role vyměnily. Kladno se spodním příčkám výhrou vzdálilo.
Přitom Jablonec doplatil v prvním poločase vzájemného duelu na nepřesnou mušku. Možná se nepřesnou střelbou připravil až o tři góly. Po návratu z kabin už bylo všechno jinak. Hosté sice pokračovali ve střelbě na balkon sportovní haly, ale zároveň se domácí zlepšili a získali kontrolu nad vývojem hry. Jablonec se druhou brankou dostal zpátky do zápasu, ovšem hráči v modrém mu víc neodvolili. Pětice Jaráb, Čurda, Vašák, Šnídl a Tetour by směle mohla působit v týmu ze spodku nejvyšší soutěže!
„S výkonem týmu jsem byl zvláště ve druhém poločase velmi spokojený,“ uvedl pro Vaše Kladno trenér Jiří Veselý. Příští pátek Kladno hostí Chomutov (20.00 hod.).

Branky Kladna: 2. Jaráb (Tetour), 19. Šnídl, 22. Vašák (Šnídl), 34. Čurda (Jaráb), 35. Verner (Jaráb), 37. Verner (Čurda).
FK Kladno: Koco – Šnídl, Verner, Jiránek, Zieber, Jaráb, Bejbl, Vašák, Tetour, Čurda.