Kladno si s Berounem zastřílelo

V posledním přípravném utkání před zahájením mistrovské sezony porazil kladenský SK soupeře z Berouna 4:0 (2:0).

Kladenští nastoupili s Davidem Javorkem (25) na postu stopera, který prošel ve své kariéře například Frýdkem Místkem a v Kladně je na zkoušku. Domácím hra vzadu s novou tváří svědčila, stejně tak návrat Čížka do zálohy. Jeho průniky nadělaly hostům velké starosti. Kladno má nyní před sebou deset dnů na vyladění formy a poté, první víkend v srpnu, sehraje doma předkolo MOL Cupu proti Ostrovu.

Sestava SK: Tesař (60. Vokoun) - Čížek, Javorek, Hanzlík, Kalina, Střížka (55. Pechr), Růžička, Dejčmar (v druhém poločase Abrham na pravém beku a Čížek se posunul do zálohy), V. Procházka (65. Švambera), Richter, Kraus (v druhém poločase Tóth).

Góly: Hanzlík z penalty, Kraus, Tóth 2.