Hostouň je ve druhém kole MOL Cupu

V prvním kole národního poháru MOL Cupu přehráli hostouňští sokolové Slavii Karlovy Vary 2:1 (1:1).

Na hostouňském pažitu se potkala třetiligová mužstva z jedné skupiny ČFL. Místo toho, aby domácí po dvaceti minutách vedli o dva góly, po jejich  chybné přihrávce šli ve čtrnácté minutě do vedení slávisté. Srovnáno mělo být ve 39. minutě. Laušman vyškolil obranu a z malého vápna trefil tyč... O minutu později takřka v tom samém místě místo střely volil přihrávku. Síť rozvlnil až ve 41. minutě Kolmistr.

Domácí po návratu za šaten opanovali hřiště. Druhý gól vsítil Vegricht v 79. minutě a podle vývoje utkání bylo prakticky rozhodnuto. Jen Laušman si v 90. minutě sám před gólmanem vybral střeleckou smůlu. Soupeře ve druhém kole se sokolové dozví až z losu. "Přál bych si žižkovskou Viktorii," poznamenal předseda klubu Jiří Hondl.

Hrát by se mělo ve středu 28. srpna od 17.00 hodin.

Sestava Sokola: Czehowsky - Krupička, Trapp, Dosoudil, Hovorka, Lohoyda, Vojtěšek, Křižka, Kolmistr, Vegricht, Laušman  (střídali v druhem poločase Marek za Křížku, Zahranychny za Lohoydu, Hájek za Vegrichta).