Slatina si podala Třebichovice

O víkendu zahájila sezonu také fotbalová IV. třída. Slatina, která skončila v minulém ročníku třetí, přivítala Třebichovice, jež skončily na poslední, dvanácté příčce. Domácí úlohu favorita splnili beze zbytku, když svého soupeře porazili 6:2 (5:1).

V 9. minutě ponechala třebichovická obrana nekrytého Doležala a ten pohodlně poslal domácí do vedení. Ti brzy přidali i druhý gól. Hosté nekapitulovali a ve 30. minutě ostrostřelcem Mostkem snížili na 1:2. Hosté přestali klást odpor až po třetí brance Slatiny.
Po změně stran domácí obrana v čele s brankářem Prodlem inkasovala už jen jeden gól, přičemž útočníci střílet branky nezapomněli.
Utkání hrané před 45 diváky svou úrovní nepřekročilo rámec IV. třídy. Zápas skvěle odřídil mladý rozhodčí Lukáš Pískač, což ostatně potvrdil i zápis z utkání obou týmů.

Slatina: Prodl - Krpec, Václavík, Stratil, Mrázek, Topič, Sobota Marek, Doležal, Marek, Sobota Jan, Vimr, Oluwatosin, Paszkiewicz, Škabraba, Kubica.

Třebichovice: Daič - T. Zděradička, Nový, Ferenčík, Krotil, F. Konvalina, Fusch, Šťastný, Mostek, Mutl, V. Zderadička, J. Konvalina, Matula.