Hostouň ukončila přípravu remízou

Třetiligová Hostouň zakončila o víkendu přípravné období na jaro remízou s Vyšehradem 4:4.

Se všemi novými tvářemi v základní sestavě museli sokolové už v páté minutě dohánět dvoubrankové vedení domácích. Když Vyšehradští za půl hodiny přidali třetí branku, nikdo z přítomných by nevsadil ani zlámanou grešli, že poločas skončí plichtou 3:3! K ní zavelel dvěma góly stoper Trapp, vyrovnávací branku vsítil v 45. minutě Kabele. Ten v přípravě chytil již několikátou fotbalovou mízu své kariéry. Po změně stran se boj odehrával více mezi vápny, přesto ještě divácký zážitek hráči okořenili dvěma přesnými zásahy.
Sokolové se v zimní přestávce rozloučili s gólmanem Dutkou, obránci Vašákem a Antlem, záložníky Kolmistrem a Šustrem či s útočníkem Baratynskyym. Nově pro jarní část ČFL podepsali záložníky Ličku, Brejchu, Šišiče a Smékala, obránce Šehiče a brankáře SoukupaKarajbičem.
V přípravě Hostouň kromě utkání s Vyšehradem, padla s Hořovickem, remizovala s béčkem Příbrami, porazila Zbuzany i Rakovník a prohrála s pražskou Duklou B. Úvod mistrovského jara zahájí Sokol v sobotu na hřišti pražského Motorletu (10.15 hod.).

Sestava sokolů na Vyšehradě: Soukup (57. Karajbić) - Zahranychnyy (57. Šehić), Trapp, Krupička (46. Hovorka), Charvát - Smékal (75. Zahranychnyy), Marek, Brejcha, Lička (57. Šišić), Kabele (57. Lohoyda) - Hájek (57. Vegricht).