SK se loučí s jarem těsnou prohrou s Teplicemi

Posledním soupeřem fotbalového SK Kladno letošního jara bylo teplické béčko.

Na konci utkání se z výhry 3:2 (3:1) radovali hosté. Ale předváděnou hrou se divizní kladenský tým třetiligovému soupeři vyrovnal. V úvodních dvaceti minutách měli domácí více šancí otevřít skóre, leč podařilo se to ve 27. minutě Teplickým. „Chybělo nám trochu toho střeleckého štěstí, abychom vedli o gól či dva. Ze hry našeho týmu mám dobrý pocit,“ uvedl na adresu hráčů v bílých dresech předseda klubu Vladimír Lemon.
Hosté mezi 37. a 39. minutou přidali dvě branky a pak teprve dovolili Kladenským snížit. Přesně mířil Šnobl. Ve druhém poločase vychytal dvě vyložené příležitosti Severočechů výborný Vokoun. Na druhé straně hřiště Kladno spálilo řadu gólovek, až se třicet metrů od branky dostal k míči Donát a nohejbalovým nákopem šikovně přeloboval gólmana. SK se na hřišti ještě předvede zítra v Libušíně v přátelském utkání B týmu s místním mužstvem (17.00 hod.). Příprava na novou sezonu začne v polovině července.
Sestava SK: Vokoun, Ježdík, Abrham, Pechr, Nosek, Holub, Čížek, Šnobl, Říha, Pospíšil, Tóth (J. Růžička, Stříška, Donát, Janda, Dejčmar).

Jan Murárik

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí