Fantazie! Kladenský SK přejel lídra

SK Kladno vs. Baník Most-Souš 4:3 (2:2). Kladno senzačně porazilo lídra tabulky! 

V hledišti klidný zápas, i díky přítomnosti „Hakimovy“ bezpečnostní agentury, na trávníku představení plné vzruchu, hezkého fotbalu a gólové nadílky.To byl dnešní duel mezi Kladem a Mostem, který měl kvůli fanouškům hostí nálepku rizikový.
Ve čtvrté minutě domácí prohrávali, ve dvacáté vedli. Bleskové vedení lídra tabulky divizní skupiny B  překvapivé nebylo. Mnohem překvapující se stala předváděná hra Kladna. Zaskočení Baníkovci si nejprve oddychli, že Čížek netrefil odkrytou bránu, pak se nestačili divit, když SK dvakrát v krátké době vsítil gól. První z penalty Balšánkem, druhý Šnoblem ze hry. Mostečtí stihli do poločasu vyrovnat přelobováním Vokouna. Ten opět předváděl excelentní výkony. Například včasným vyběhnutím zabránil třetímu míči ve své síti...
Po změně stran domácí nepolevili, vysoko napadali a nedali Baníkovcům ani chvíli na převzetí režie dění. Odměna na dřinu na sebe nenechala dlouho čekat. Pospíšil poslal svůj tým znovu do vedení, a to ještě za mosteckým gólmanem zazvonila tyč. Hosté ještě jednou zapli na plné obrátky a vyrovnali. Když to vypadalo na remízu, přišel na trávník Šíma a chladnokrevně rozhodl o třech bodech pro Kladno. Tedy spíše o nich rozhodl Vokoun, jenž v závěrečných vteřinách zlikvidoval sólový únik protivníka!
Příští sobotu SK zamíří do Rakovníka (10.15 hod.) a hned na to v úterý předehraje 15. kolo ve Štětí (10.15 hod.).

Sestava SK: Vokoun – Pechr, Balšánek, Borák, Růžička, Javorek, Holub, Čížek, Procházka, Šnobl, Pospíšil (Šíma, Noll, Kolářský, Kočí, Ježdík, Bičiště).
Nejlepší z SK podle redakce: Holub, Čížek, Pospíšil, Vokoun.

Jan Murárik

mosthasek
Trenér Zdeněk Hašek se s Mostem vrátil tam, kde s velkou trenéřinou začínal...

mostpolic
Zpovzdálí hlídali klid na stadionu také státní policisté. Druhý zprava stojí Jan Švambera, bývalý hráč SK

skmost
Všichni diváci prošli u vchodu kontrlou Hakimovy agentury

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí