Kladno veze z Chomutova bod

V předehrávce divizního 22. kola remizoval kladenský SK na hřišti Chomutova 2:2 (..). V tabulce si Kladno průběžně drží čtvrtou příčku.

Hosté měli lepší první poločas. Po brankách Šnobla a Šímy ve 4. a v 7. minutě se dostali do dvougólového vedení, ale po chybě inkasovali a pustili Chomutov zpátky do zápasu. Po změně stran stačilo domácímu celku k vyrovnání zvýšit důraz. „Jako kdybychom se ve druhém poločase začali bát o výsledek. Soupeři stačilo jenom na nás zatlačit,“ konstatoval asistent trenéra Tomáš Procházka.
Pro Kladno je to třetí utkání v řadě bez porážky. Po čtyřech kolech vsítilo více než jeden gól. Příští utkání sehraje v sobotu v Mostě.

Sestava SK: Pettík - Borák, Kolářský, Javorek, Ježdík, Čížek, Balšánek, Holub, Růžička, Šíma, Šnobl (střídali ve druhém poločase Slabý za Růžičku, Jeslínek za Šnobla, Dostál za Šímu, Procházka za Holuba).