V Hostouni měly více štěstí Velvary

Záchranářské duely v případě Hostouně pokračují. Sokol doma prohrál s Velvary 1:2 (1:2) a zvoní mu hrana.

"Co k tomu říct. Hrajeme dobře, ale nedokážeme dát gól ani z několika vyložených šancí," konstatoval po utkání Tomáš Marek. A má pravdu. Sám v prvním poločase poslal střelu do gólmanovy náruče, další míč skončil po hlavičce velvarského obránce na velvarské tyči, Zachariáš z kroku nestřílel, ale přihrával. Na druhé straně Holub, nejmenší hráč ve vápně, vyskočil na míč z rohu nejvýš a překonal Pettíka. O chvíli později Velvarští vyslali na branku Sokola propagační střelu a k údivu všech míč zapadl do horního růžku...

V druhém poločase si hosté dobrý dojem z fotbalu nezkazili. Dál podnikali nebezpečné výpady do hostouňského vápna, ale míč už do sítě nedopravili. Zato domácí pokračovali v zahazování šancí. Rouček trefil tyč, Šilhan dvakrát hlavu netrefil jak chtěl, k tomu přidal parádní střelu z otočky, ovšem těsně vedle. Nejvíc emocí vzedmulo krásné Roučkovo vyrovnání bombou zpoza vápna. Pomezní byl však proti a odmával ofsajd...

Hostouňským nezbývá, než doma porazit Štětí i Chomutov a k tomu bodovat příští sobotu v Neratovicích (10.15).

Sestava Sokola: Pettík - Vlasatý, Burant, Hanuščík, Krndžija, Novák, Čurda, Marek, Vašák, Zachariáš, Rouček (střídali v druhém poločase: Šilhan za Zachariáše, Zeman za Vašáka, Krupička za Čurdu).