Kladno v Novém Sedle slavilo postup

Kladenský SK potvrdil roli favorita a přehrál v předkole MOL Cupu Nové Sedlo 4:0 (0:0).

Kladno vyjelo na západ Čech bez čerstvého ženáče Tesaře, zraněného Šímy či hattrickového střelce Procházky.

Domácí na úzkém hřišti bránili v bloku, který hosté rozbili po změně stran v necelých osmi minutách. Nejprve standardní situaci doklepl Nesládek, po chvíli zakončil rychlý protiútok Čížek a minutu na to parádní střelou navýšil skóre o tři branky Kalina. Čtvrtou trefu přidal opět Čížek.

"Zápas neprobíhal tak jednoznačně, jak se podle skóre může zdát. Nakonec se naše fotbalovà kvalita projevila i v brankách," uvedl pro Vaše Kladno trenér Kladna Jan Pejša. Patnáctého srpna se SK potká s Karlovými Vary.

Branky: 53. Nesládek,  58. Čížek, 59. Kalina, 90. Čížek

Sestava SK: Vokoun - Kalina, Suchý, Hanzlík, Abrham - Pechr, Holub - Tóth, Čížek, Borák, Richter - Nesládek  (Kleinmond, Bartoš, Růžička, Kubů, T. Procházka, V. Procházka).