Trestnou lavici nechali Rytíři vychladnout. Přesto byl Liberec šťastnější

Rytíři Kladno vs. Bílí Tygři Liberec 2:4 (0:3, 2:0, 0:1). V tabulce jsou Rytíři stále předposlední se sedmibodovým náskokem před Zlínem a čtyřbodovou ztrátou na Litvínov.

Liberečtí dosud v sezoně nevsítili v utkání více než tři góly a přesně takové penzum branek dnes stihli dát Kladnu za první třetinu... Dvě z nich přitom v jedné minutě. Gólman Bow v druhém dějství čaroval a umožnil svým spoluhráčům dostat se dvěma trefami zpátky do utkání. Čtvrtý gól inkasovalo Kladno ve hře bez brankáře. Trestné minuty celkem: 0:6! Střely na bránu 22:23.
V neděli jede Kladno do Litvínova (17.30 hod.).

Branky a nahrávky: 22. Melka (Ticháček, Filip), 36. J. Suchánek (Routa, Dvořáček) – 9. A. Dlouhý (J. Šír, Klapka), 9. J. Vlach (M. Zachar), 12. M. Rosandić, 59. Dlouhý (Klapka).
Rytíři Kladno: Bow (Stahl) – Dotchin (A), J. Suchánek (A), Ticháček, K. Wood, Baránek, J. Pohl, Štochl – Jágr, Plekanec (C), Hlava – M. Beran, A. Kubík, Kristo – Melka, Filip, Račuk – Routa, Hajný, Dvořáček.
Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – M. Rosandić, Kolmann, M. Ivan, Melancon, Derner, Štibingr – Birner (A), Filippi, Ordoš – A. Najman, Klepiš, Faško-Rudáš – J. Vlach, P. Jelínek (C), M. Zachar – A. Dlouhý, J. Šír, Klapka – Gríger.
Diváků: 2235.