Kladnu chybělo k radosti "pár" míčů

Bez nemocného Gromadowského prohráli kladenští volejbalisté v úvodu semifinále play off na hřišti Liberce 1:3 (22:25, 18:25, 25:21, 27:29).

Kladenští před desítkami svých věrných fanoušků nechali Liberecké v každém setu utéct do příliš velkého náskoku. Sice zdárně stahovali, ovšem koncovku pokaždé slavila Dukla. Bloky a smeče měli domácí prostě účinnější než hosté. "Pro mě byli Liberečtí lepší i na servisu," konstatoval po dvou setech manažer Kladna Jindřich Neumann. Vše přestalo platit ve třetí sadě. Hosté drželi krok a po svém dvacátém míči se díky nekompromisnímu útoku bodově utrhli. Podobný vývoj mohl mít také čtvrtý set, v něm ale už Kladenští v závěru tahali za kratší konec...

Kladenským nezbývá než semifinálovou sérii v pátek před svým publikem (20.00 h.) výhrou zdramatizovat a vykřesat naději na opakování loňského vítězného semifinále se stejným soupeřem. V opačném případě nadělí Dukle zápasový mečbol.

Sestava Kladna: Šulista, Zajíček, West, Sobotka, Konečný, Hýský - libero Moník (Kozak, Fortuník, Trojan, Blažek).