Silničáři začnou budovat nový kladenský "kruháč"

Obvyklé a nezbytné látování silnic a generální rekonstrukce komunikací dělají z Kladna těchto dnů takřka neprůjezdné město. Někde práce plynou rychle, jinde se táhnou už několik měsíců. 

V příštích týdnech začnou silničáři budovat nový kruhový objezd. Vznikne v ulici Milady Horákové v křížení s ulicí Dr. Foustky. Úsek ulice je od dubna zavřený po vjezd do myčky Purito či supermarketu Penny. Silničáři v těchto dnech kvapí s doděláním asfaltového povrchu právě po křižovatku s Dr. Foustky, aby následně mohl vzniknout "kruháč" a práce pokračovaly po křižovatku ulicemi Jaroslava Kociána a Vodárenskou. Kruhový objezd by měl být zprovozněn do konce letošního června. 

Na dalších uzavřených významných komunikacích buď dokončili své plynaři i vodárny, nebo jsou jejich zakázky v plném proudu. Asfaltéři by měli v těchto dnech údajně začít pokládat jednotlivé vrstvy nové vozovky v dolní části Doberské ulice. Na stejnou činnost si ještě nějakou dobu počká komunikace v ulici Gen. Klapálka. V ní se řidiči po hladkém asfaltu projedou cirka v polovině července.  V Kročehlavské ulici dostává nový most za krematoriem první základy nových nosných sloupů.

-red-

 

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí