V Kladně se tankuje pod třicet korun!

Média v těchto dnech zveřejnila zprávu, že kauza koronavir zlevnila celosvětově ropu. V Česku se nyní prodává Natural v průměru za 32 korun, nafta je o haléře levnější. Opět jsme se projeli po Kladně, abychom pro vás zmapovali ceny na místních čerpacích stanicích.

 

A zjistili jsme, že nejlevnější, jako obvykle, jsou stanice Prim i Prima u hlavního hřbitova nebo nedaleko Poldovky. Tentokrát mají stejné ceny u ESY Logistiky. Na těchto stanovištích natankujete benzin Natural i naftu shodně za 29,90 Kč. To jsou bezkonkurenčně nejlevnější pohonné hmoty ve městě.
Cenově blízko jim jsou u Koloce v Rozdělově. Tam za benzin zaplatíte 30,90, za naftu 30,50 Kč. Kupodivu není tentokrát nejdražší společnost OMV. V Kročehlavech jsme u OMV načerpali benzin i naftu za 31,70 Kč. Stejné ceny vám namarkují u MOL. Soukromá stanice TONY Oil účtuje za Natural 31,90 a za naftu 30,90 korun. Nejvíce utratíte u Shellu. Benzin tam stojí až 32,70, nafta 32,50 korun. Robin Oil chce ze Natural 31,80 a za naftu 31,50 Kč.

-red-

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí