Štěpán Trojan: Nad dílnou bych si představoval solidního podnikatele

S Kladnem Štěpán Trojan slavil několik výrazných volejbalových úspěchů, ovšem po minulé sezoně dostudoval vysokou školu, ukončil kariéru v prvním týmu Kladenských orlů a svůj život zasvětil rodinnému autoservisu, respektive jeho pobočce v Hoffmanově ulici. Zajímalo nás, jak se mu po půl roce podnikání daří a byli jsme zvědavi i na jeho volejbalové pokračování.

Vaši spoluhráči z áčka orlů slavili v úvodním duelu s Brnem výhru. Co jste utkání říkal?
Díval jsem se na něj z pohodlí domova, protože ho dávali v televizi. Brno nehrálo špatně, ale Kladno ukázalo, že je kvalitnější tým. Věřím v rychlý postup.

Trenér orlů Milan Fortuník vám před play off nabídl návrat do áčka. Proč jste odmítl?
Jsem spokojený v práci, v béčku orlů a vrátit se do extraligy, navíc do play off, bez větší přípravy by nemělo smysl. Takhle, jak to je v mém životě, jsem spokojený (usmívá se).

Od loňského roku vedete v kladenské Hoffmanově ulici rodinnou pobočku autoservisu. Daří se?
Musím to zaťukat, funguje výborně. Užívám si pozitivních reakcí našich zákazníků. 

Nad servisem se vám v budově uvolnilo celé patro, které nyní nabízíte k pronájmu. Koho byste si tam představoval?
To je otázka... Uvítal bych například lékaře, zdravotnické zařízení, něco podobného, ale nebráním se ani dalším možnostem solidního podnikání. Kdybych z toho měl udělat byt, vzniklo by tři plus jedna i s velkým balkonem (směje se). Ale nechme to nabídkám.

V dílně se nedá přehlédnout předělávaný karavan. Co s ním zamýšlíte?
S přítelkyní si ho předěláváme na pojízdné bistro, které bude nabízet kávu a k ní různé dobroty. Zkusíme tím vyplnit díru na trhu. Například na festivalech takový způsob nabízení občerstvení i kávy často nenajdete. Letos bychom s tím chtěli vyjet. 

-red-

trojanstepan

Štěpán chystá pojízdné bistro

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí