K Čabárně pojede na akce NSEV mimořádná linka největšího kladenského dopravce. Parkoviště je zavřené

V sobotu u Čabárny nezaparkujete. Naučné středisko ekologické výchovy (NSEV) na Čabárně totiž v areálu pořádá velikonoční akci a ta dosáhne i na obvyklé parkoviště u autobusové zastávky.

Na něm se v sobotu budou točit autobusy společnosti ČSAD MHD Kladno Arriva, největšího dopravce na Kladensku. Ten v součinnosti s akcemi NSEV chce vrátit linku k Čabárně v častějších intervalech. Velikonoce na Čabárně (startují v deset hodin dopoledne) bere společnost jako zkušební provoz, z kterého vyhodnotí zájem veřejnosti o jízdy autobusy do vzdělávacího střediska či do přírody v jeho okolí. 
Na čabárenské Velikonoce odveze zájemce mimořádná linka X602. Organizátor každého, kdo přijede touto linkou, obdaruje dárkem. 

Jan Murárik

cabarnajizdnirad
Jízdní řád velikonoční akce linky X602

cabarmaparkng
U zastávky v sobotu nezaparkujete, je tu točna autobusů

 


Počasí Kladno

Předpověď počasí